Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Roland Divatházzal (Hugo...

Ajsha kérdése:

A Roland Divatházzal (Hugo Boss) milyen tapasztalataitok vannak, mint munkaadóval?

Figyelt kérdés
A Roland Divatház (Hugo Boss) eladókat keresett. Jelentkeztem az állásra, elmentem az állásinterjúra, ahol behívtak próbanapra. Arra is elmentem, ledolgoztam 10 órát, amit aztán nem fizettek ki. Úgy jöttem el az üzletből, hogy majd ÉN keressem őket pár nap múlva, ha továbbra is érdekel a munka. Így is tettem, mire a férfi eladó, aki felvette a telefont azt mondta, hogy szól az üzletvezetőnek, aki maximum 2 perc múlva visszahív. Ennek 2 hónapja. Miközben dolgoztam, egy másik próbanapossal együtt, folyamatosan telefonálgatott az üzletvezető, hogy állásinterjúra hívjon be embereket. Senkit nem fizettek ki, mindenkit csak behívtak ingyen munkaerőnek. Tegnap ahogy keresgettem az állások között, megint belefutottam a hirdetésükbe. Ekkor vált nyilvánvalóvá számomra, hogy nem áll szándékukban felvenni senkit, csupán ingyen áruátvevő munkaerőt keresnek. (mert erősen kétlem hogy 2 hónap alatt ennyi ember közül nem találtak egyet sem, aki megfelelt volna nekik). Ezért döntöttem úgy hogy megírom nektek az esetet. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy segítsek azokon az embereken, akik munkát keresnek, hogy nehogy ők is ugyan ebbe a csapdába essenek? Volt már valakinek pozitív tapasztalata velük, akit már felvettek oda?

2013. ápr. 18. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj ide:

[link]

Regisztrálsz és egyből tudsz bejegyzést készíteni a tapasztalataidról! Hidd el sokat fogsz segíteni másoknak ezzel!

Ha be akarod jelenteni őket, anonim módon is megteheted:

[link]

Itt fognak neked segíteni.

2013. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként én évek óta látom, hogy hirdetnek! Onnan tudom, hogy többször jelentkeztem már hozzájuk, szerettem volna bekerülni, de még soha nem hívtak be! Ezek szerint, szerencsére! Fura is volt, hogy ilyen sűrűn cserélődnek ott az emberek vagy ennyien dolgoznak náluk, hogy állandóan eladói felvétel van...
2013. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!