Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aaaaannyira szeretnék shopta...

Aaaaannyira szeretnék shopta x shota és shota x loli-t rajzolni, annyi ötletem van, de nagyon béna vok= ( sztetek ha veszek egy drága könyvet ami elvileg megtanít a térbeli ábrázolásra, rajzolásra, akkor menni fog?

Figyelt kérdés

vagy inkáb vmi tanfolyam kéne? Tudtok ilyen tanfolyamot?


16f


2013. ápr. 18. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kategória fail.
2013. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
shota x shota? Az yaoi! Férfi létedre hogy nem sül ki a szemed ettől a témától???
2013. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy h cuki.. -.-'
2013. ápr. 18. 20:20
 4/5 anonim válasza:
A rajzolást figyeld meg. Keress testsablonokat, nézz oktatóvideókat a youtube-on:) Találsz bőven:)
2013. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem volt 1 osztálytársam aki gyakran rajzolt anime figurákat, azt mondtam nekem, hogy régen nem tudott rajzolni mutatót is régi rajzot (igaza volt) elment valami tanfolyamra meg a neten utána nézet a dolgoknak. Végül rájött, hogy csak máshogy kell nézni a dolgokat, nem azt kell nézni hogy mondjuk milyen arcot rajzolsz hanem azt, hogy milyen vonalat. Mostanra nagyon szépen rajzol.
2016. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!