Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy barátnőm...

Mit tegyek? Van egy barátnőm Petra, akinek már régóta van egy másik barátnője Kitti aki nagyon nagyon befolyásolja őt! Hogy tudom szerintetek elérni hogy én is fontos legyek, legalább fele annyira neki (a Petrának) mint Kitti!?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák! :D


Amúgy szerintem ha már kedvel téged Petra, akkor kedveltesd meg magad Kittivel, hátha úgy közelebb kerülsz Petrához. Feltéve, ha nem utálod Kittit.


Pár éve velem is hasonló volt a helyzet, csak én Petra szerepében tudnám elképzelni magamat. Ha így se megy, akkor szerintem hagyd a dolgot. Nem bántásból mondom, de Petra valószínűleg eltudja dönteni, hogy kivel szeretne barátkozni.

Ha behelyettesítsük az én helyzetemet a te neveiddel, akkor velünk úgy volt, hogy kiközösítettünk téged, aztán én (Petra személyében) és Kitti LBÖ-k (BFF-ek) lettünk, aztán csinált velem csúnya dolgokat Kitti és felnyílt a szemem, hogy nem kellett volna kiközösíteni téged. Szerencsére még nem volt késő, hogy te meg én barátkozzunk:) (bár nagyon égett a bőr a képemen) De én veled (olyan furán hangzik, bocsi xD) azóta is legjobb barátnők vagyunk. Remélem, tudtam segíteni:)

2013. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várom a többi tanácsot!!:):):):)
2013. máj. 1. 19:28
 3/4 Hényel viktória válasza:
ha petra szeretne nem lenne befolyásolható. ha fontos neki a barátságod akkor nem hagyja hogy befolyásolja kitti. ha pedig nem akkor meg hagyd a fenébe. olyan lánnyal barátkozz aki ismer és szeret éés tudja hogy milyen vagy éppen ezért nem hiszi el a pletykákat.
2013. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem eleg sokan voltak vagy vannek veled egy helyzetbe.. Én lehet hogy szépen nyugodtan elmondanám neki hogy miben befolyásolja. A kisebb esély hogy belátja.. De legalabb megpróbáltad. Ha ezt már csináltad, lehet hogy a következőnél kiakadna, lehet hogy nem kellene megegyszer vázolni neki.Ha igazán jo barátnőd volt, akkor szeret és nem fog elhagyni.. Csak most nem lát a Kittitől.. Viszont meglehet hogy ezen csak az idő segíthet. Nehéz, és rossz, de befogja látni magától.

Haaonlo az én helyzetem, bár nem a történetbe hanem a tanácsokba.A legjobb barátnőmmel hat éve vagyunk legjobb barátnők, de a párkapcsolata miatt(3 honapos) eldobott engem. Szo szerint. Amikor ezt elprobaltam neki mondani, feltettem a kérdést hogy vagy megbeszeljuk vagy ennyi..? O kapasból az ennyit választotta. Nem tudok mit tenni.. Várok.. Lehet h heteket, lehet hogy honapokat, lehet hogy éveket..

2013. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!