Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tusolással mindenféleképpen...

A tusolással mindenféleképpen kevesebb vizet fogyasztok mint fürdéssel?

Figyelt kérdés
Ha pl amikor fürdök akkor kevés vízben fürdök kb negyedéig van a kád vagy még addig se, akkor is sporolok a tusolással? (nem tusokol sokáig)
2009. szept. 24. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja :)
2009. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Tusolj a kádban és a lefolyót dugaszold el.

oszt majd rájössz.

2009. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mennyit zuhanyzol? Ha órákig állsz alatta, és közben (szappanozáskor pl.) nem zárod el, akkor több lesz a fogyasztás, mintha belefeküdnél.
2009. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már többször kipróbáltam : bedugaszoltam a kádat zuhanyozás közben...

Jelentem, nekem egyáltalán nem lett kevesebb a vízfogyasztásom!


Ennek ellenére, én kizárólag tusolni szoktam, mert szerintem sokkal higiénikusabb, mint a "saját levemben ülni", amit lemosok magamról, azt visszalötykölöm?...

Időm sincs annyi, hogy elnyúlhatnék a kádban, mindig rohannom kell, reggel is, este is... :-[

2009. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, én szeretek a kádba a sajátlevembe megfőni :D nemtom mér, jóérzés egy kicsit melegvízbe elzártan a külvilágtól gondolkodni... ...nameg hokizni xĐ
2009. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dugdjátok be a kádat,kb a negyede a vízfogyasztásom,pedig szappanozáskor is megy a zuhany...
2009. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van egy olyan dolog is, hogy a tusolástól nem leszek olyan tiszta. Nekem ki kell áztatni magam.
2009. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!