Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani németre ezt a picit hosszabb szöveget?

Figyelt kérdés

A munkatársammal van egy kis gondom, bejött a bnője és számon kért. Bár beszélek németül,de nem tudnám ezt helyesen megfogalmazni,viszont mindenképp kérdőre szeretném vonni. LÉgyszíves segítsetek,köszi! :) Nem baj,ha nem tök 100% helyes!

Szóval:


Tegnap bejött az egyik barátnőd (akiről eddig én nem is tudtam) és kérdőre vont,idézem,ezt mondta:

"Miért mondtad azt Haydarnak, hogy az a másik Subway-es lány szebb és csinosabb mint én, és hogy szerinted szakítani kellene velem? Mert azt mondta nekem tegnap, hogy szombaton amikor átjött a másik lány, akkor te azt mondtad,hogy milyen szép az a lány, és szerinted vele kellene járnod,nem a mostanival"

Hát hallod, én tökre nem mondtam,hogy szakíts a mostani csajoddal,csak megjegyeztem,hogy a másik milyen csinos. Nem is ismertem azt a lányt aki bejött, maximum 1x láttam...Miért keversz bele a magánügyeidbe? Ez nem az én dolgom, nincs rá szükségem,hogy 16-17 éves csajoknak magyarázkodjak. Intézd el te,hogy egyszerre több barátnőd van,ne rám fogd!

Így nincs értelme együtt dolgozni,ha mindenféléket elmondasz a barátnőidnek,amikkel hülyéskedünk. Felőlem dolgozhatunk tök csöndben is,bár annak sok értelmét nem látom... Miért akarsz minden áron összeveszni velem? És miért gondolod,hogy nem jut el hozzám amit hazudozol?


Örök hálám annak,aki ezt lefordítja. Fontos lenne,mert ezzel a munkatársammal már 2x összevesztem. Nehéz vele dolgozni, de sajnos nincs választásom... én 23 vagyok, ő 19 és azt hiszi,hogy neki mindent szabad...ki vagyok rá akadva és én azzal a kevés szókinccsel nem nagyon tudom ezt neki elmondani. Hálásan köszönöm!



2013. ápr. 18. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Gestern ist deine Freundin hier reingeplatzt(von der ich bis jetzt gar nichts wusste) und ist mich angegangen. Ich zitiere: "Warum hast du Haydar gesagt, dass diese andere Subway-Mädchen schöner und hübscher ist als ich, und dass nach meiner Meinung nach, du solltest dich von ihr trennen? Denn sie sagte gestern zu mir, als Samstag das andere Mädchen rübergekommen war, hast du gesagt, wie schön das Mädchen sei und nach deiner Meinung nach solltest du lieber mit ihr gehen und nicht mit dem jetzigem."

Also ich habe es überhaupt nicht gesagt, dass du mit deiner Freundin Schluss machen sollst. Ich habe nur bemerkt, wie hübsch sie sei.

Ich kenne dieses Mädchen gar nicht, das gestern da war. Ich habe sie lediglich einmal gesehen.

Warum ziehst du mich in deinem Privatleben rein?

Damit habe ich nichts zu tun. Ich habe es auch nicht nötig, mich vor 16-17 jährigem rechtfertigen zu müssen.

Es ist deine Sache, du musst es in Reine bringen. Verzieh dich aus meinem Leben.

So hat unsere Zusammenarbeit keinen Sinn, wenn du alles verplemperst, was wir besprechen. Man nennt es Loyalität, du Entenschnabel!

Von mir aus können wir uns ganzen Tag ins Schweigen vertiefen, obwohl es für mich keinen Sinn hat.

Warum willst du immer bei mir den Kürzeren ziehen? Wach auf Junge, sehe dich Mal um, mit wem du es zu tun hast!

Ich bin nicht eures Spielzeug!

Warum denkst du, dass ich nicht erfahre, was du Lügen erzählst?


-------------

Néhol tettem is hozzá, egy pár gondolatot...:)

2013. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uhh,ennek a felét sem értem...ezen is látszik,hogy nem tanultam németül,csak élő szóban hallom. :) Hálásan köszönöm :)
2013. ápr. 20. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, hátha érti. Úgy írtam, hogy megértse...:))
2013. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Facebookon már átküldtem, válasz még nincs...majd ma dolgozok fele 4től,kíváncsi vagyok mit mond :)
2013. ápr. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!