Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feladok egy elsőbbségi...

Ha feladok egy elsőbbségi levelet, amit a postás előttem is lepecsételt, akkor mennyi az esélye hogy nem jut be a címzetthez?

Figyelt kérdés
Már 2 hete küldtem be egy hivatalos iratot, és eddig nincs semmi reagálás.
2013. ápr. 20. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi esélye, hogy nem ér oda.


Viszont két hét után nem várhatsz sok reakciót, mert a kötelezö határidö 30 nap, az elött nem szoktak semmit sem csinálni.

2013. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

általában 2 hét alatt eddig mindenhonnan reagáltak.


Úgy látszik a nyugdíjfolyósító nem ezek közé tartozik, csak bizonyos esetekben. (számlamódosítás)

2013. ápr. 20. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugdíjfolyósító?? Van hogy egy hónap után jön válasz!
2013. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig 2 héten belül mindig reagáltak, csak lehet ott a gond, hogy ugye ajánlott levelet kézbe kapja, ezt meg postaládába.


Ha a postás ki is szállítja, lehetséges hogy későbbi feldolgozásra kerül, mivel az ajánlott "komolyabb" benyomást kelt. De az is lehet hogy ott kallódik el. (mivel nem kézbe ment).


Írtam nekik e-mailt, arra legalább 2-3 napon belül válaszolnak.

2013. ápr. 21. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
E-mailen most is 1 munkanap alatt írtak, hogy bekérjék adataimat ahhoz, hogy válaszolni tudjanak. (beazonosítás hiánya miatt)
2013. ápr. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!