Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El tudn. á. tok nekem magyaráz...

El tudn. á. tok nekem magyarázni hogy a Tipp mix pontosan hogy működik, előre is kös zö. Nöm?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 11:41
 1/2 Fanny1885 ***** válasza:
A lottózóban van a Sportfogadás nevű lap és abban vannak a fogadható események. A bal szélén van egy szám, mondjuk 168. Fogod a tippmix szelvényt és az első oszlopba beírod "1". illetve teszel rá egy x-et. A következő oszlopban a 6-osra kell az x. Az utolsóban pedig a 8-asra. A szelvény jobb szélén azt jelölöd be,h kire fogadsz. Haza, döntetlen vagy vendég. A szelvény alján be kell írnod,h hány eseményre fogadtál a jobb alsó felén pedig az összeget kell x-elni,amennyit felteszel. Mondjuk 1x 500,- A Sportfogadásban szerepelnek az odds-ok. Leegyszerűsítve azt mutatják, hogy melyik végkimenetel mennyit fizet. Ha több eseményt fogadsz meg, azok összeszorzódnak. Ugyancsak a Sportfogadásban jelzik, ha az eseményt önmagában nem lehet megfogadni. Csak "kötésben". Olyankor a 3-as vagy az 5-ös szám szerepel az eseménynél. Akkor értelemszerűen csak minimum 3 vagy minimum 5 esemény együttes megfogadásával játszhatsz. Ez a normál fogadás, van kombinált is de azt majd legközelebb:) Remélem világos voltam.
2013. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2013. ápr. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!