Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha az ilyen...

Mit csináltok, ha az ilyen emberek felhergelnek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy lehet, hogy velem van a baj, de ha felidegesítenek, vagy megbántanak nem tudom kezelni. Nem szólok vissza, nem ordítok, inkább konfliktuskerülő típus vagyok, ami eddig azt hittem jó, de mostanában tiszta stresszes, depressziós vagyok, és arra gondoltam ennek lehet köze hozzá. Például a nővérem is ilyen szemétkedő típus, ha rossz kedve van mindennek elmond, én meg valamit visszaszólok, és pár percig ideges is vagyok, meg tudnám fojtani (de ez egyáltalán nem látszik rajtam, de utána hamar elmúlik, megnyugszom, de nem tudom mennyire egészséges ez, mert lehet, hogy az egész így felgyülemlik bennem, vagy nem is tudom, ti mit gondoltok? és hogyan kezelitek, ha valaki megbánt, felhergel?
2013. ápr. 20. 12:16
 1/4 piriiiiii ***** válasza:
Én elég agresszív ember vagyok, és nagyon könnyen jövök erős dühbe. De ezt annyira kontrollálom és felfojtom, hogy szó szerint senki sem tudja. Eddig max 2-3-szor volt, hogy nem tudtam teljesen elfojtani. Na már most, hogy mit teszek ellene? Közvetlenül az eset után semmit, magamban tartom a reakciómat, naponta akár többször is, ami szépen gyűlik bennem, aztán egy magányos pillanatomban kitörik, de mondjuk könnyek formájában. Egyébként pedig futok, ami nekem nagyon sokat segít és könnyít a dolgokon. Ja, meg a művészetért élek, az is segít.
2013. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiiii ***** válasza:
elfojtom* :D
2013. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is hasonló vagyok, csak azt sem tudom, hogy felgyűlik-e bennem, legalábbis sose tör ki, sosem sírok, max nagyon érzelmes filmeken, de úgy érzem valahogy le kéne vezetnem valahogy, mert szerintem ettől lettem depressziós, ideges, stresszes :/
2013. ápr. 20. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen ettől.

Sportolj valamit, ha teheted, sokat segít.

Én is ehhez az embertípushoz tartozom.

Ez a viselkedés, nagyon fel tudja idegesíteni, a primitív gondolkodású, jellemtelen embereket.

Avval is könnyíthetsz a lelkeden, ha kimész egy olyan helyre, ahol egyedül vagy, pl. hegyekbe, és torkod szakadtából, elkezdesz üvölteni, addíg, amig bírod, egy szuszra, de ehhez az kell, hogy mondjuk, 5km-es körzetben, ne legyen a közeledben ember.

Bárcsak én is megtehetném ezt néha!

Nem hullana, csomóban a hajam, a stressz miatt.

2013. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!