Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Noemi Caramell parfümok...

A Noemi Caramell parfümok közül szerintetek melyiknek van a legfinomabb illata?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

Noemi Caramell? Ez valami kínai hamisítvány lehet :) Örülj annak, ha nem rohad le a bőröd tőle :D

(Naomi Campbell)

2009. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Noemi Caramell a Naomi Campbell parfümök alternatív változata. :) Tehát amelyik Naomi parfüm bejön, hamisítványból is azt keresd. De ez meg ugye teljesen egyénfüggő. Nekem a Winter kiss és a Naomi tetszett leginkább, de az Exult is nagyon bejött régen, a Cat deluxe is jó és a Paradise Passion se rossz. Hu, szóval egyik se rossz. :D Tehát nem jársz rosszul semelyikkel. Innen már a te döntésed. És persze azért szagold végig a Noemi Caramelleket, nem elég ha az eredetijét ismered, lehet nem mindnek jó az alternatívája. Bocsi, hogy csak ennyit tudtam írni, jobban nem ismerem.
2009. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz szépen! Amúgy a Naomi Campbell-t ismerem és a Noemi Caramell-ről én is csak neten keresztül hallottam, hogy sokan dicsérik és azért kérdeztem, hogy tudja-e v.ki hogy egyáltalán milyen illatok vannak belőle amik jók, mert ezt még boltba nem láttam, csak úgy, hogy az internetről lehetett rendelni, úgy meg nem igen lehet megszagolni XD

Amúgy köszi!

2009. szept. 26. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, régi a kérdés, de az első felb*szott agyilag...

Van Naomi Campbell Cat Deluxe-om, és Noemi Caramell Lexy-m, ugyanolyan a kettő illata, és még 6 óra múlva is lehet érezni. 2 éve használok ilyet, semmi baj a bőrömmel, köszi, pedig k*rva érzékeny típusú. A Naomi Campbell alternatív változata, ha nem ismered, akkor kuss!

2010. okt. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!