Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fáj a vízbefulladás?...

Miért nem fáj a vízbefulladás? (lent)

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam de erre nam adott magyarázatot h miért van ez. Szóval ha valaki elmerül visszatartja a lélegzetét maj egy idő után a reflexek arra kényszerítik h lélegezzen. Majd letüdőzi a vizet ami köhögéssel jár és ez még több vizet juttat a tüdőbe, majd lezárul a légcső, hogy ne jusson be több víz. És ez az érzés békességgel és nyugodtsággal jár pedig még teljesen magadnál vagy. Én nem értem nem az, hogy az ájulásig kéne az áldozatnak kapálóznia, ficánkolnia?

2013. ápr. 20. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Na,ez ugy van ,hogy ez igen is fájdalommal jár. Miuttán bekerül a víz a tüdőbe lezárja a test a légcsőt ,hogy ne jusson be több víz. Majd az oxigén hiány miatt nyugalom és békesség lesz. Majd egy pillanatal később eszméletvesztés lesz. Majd utána oxigén hiány miatt agysejt pusztulás majd halál.
2013. ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elöző vagyok: az jár égető fájdalommal,hogy a víz a tüdöbe kerül. Majd utána lesz a nyugalom stb.
2013. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
jó.
2013. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
Biztos hogy fáj és szenvedsz míg megnem halsz, úgyhogy neakard kipróbálni milyen!
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!