Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munka?

Otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés
Otthon végezhető munkát keresek, mert sajnos az egészségi állapotom nem teszi lehetővé, hogy munkahelyen dolgozzak. (Persze semmilyen szociális juttatásra vagy segélyre nem vagyok jogosult, így gyakorlatilag 0 Ft a jövedelmem és még a TB-t is magamnak kellene fizetnem, ha lenne miből.) Borítékolást, összeszerelést, fordítást, adatrögzítést is szívesen vállalnék, de az internetes hirdetések mind kamunak tűnnek. Valaki tudna esetleg segíteni, hol találhatnék ilyen munkát?

2013. ápr. 21. 10:05
 1/4 anonim válasza:

www.lifecare.bloglap.hu

www.onlinebutik.bloglap.hu

2013. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 simson510 válasza:
Én már 1 éve csinálom. Bár jó stratégia és kis türelem kell hozzá de megéri . csak az első 15 nap időrabló aztán rájössz a fortélyokra és elkezdessz pénzt is keresni. Ha érdekel írjatok segítek mindenben. (EZ NETES MUNKA)
2013. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A részleteket privátban én is meghallgatnám.Köszi.
2014. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hoppszi válasza:
simson510, Csinálod még?
2017. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!