Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bolond lennék? Elérhetetlen...

Bolond lennék? Elérhetetlen álmaim vannak és hiszek bennük néha sajnos. Ez kóros? Én annak látom, mert nagyon nagy dolgokra vágyom.

Figyelt kérdés
Mindig szoktam esténként fantáziálni srról, hogy nagyon jól nézek ki és van egy szállodaláncom és divattervező vagyok meg egy alapítványom is van és külföldön egy hatalmas házban lakom. 18 éves lány vagyok és a város legrosszbb színvonalúnak mondott középiskolájában fogok érettségizni az éven. A céljaim megvalósítását úgy akartam elkezdeni, hogy külföldön szerzek egy pár millát, majd nyitok elsőként egy éttermet. Megrémiszteneaz, ha pár év múlva csak egy pincércsaj lenne belőlem itt a városba. Mindenki nagyon csendesnek ismer. Most sokan bolondnak hisznek, ugyanis tavaly elterveztem, hogy sztriptíztáncosnő is akarok lenni, mert ez gyerekkori álmom volt. Azzal tudtam volna szerezni nagyon sok pénzt a kezdéshez, ugyanis most alig van pénzem.Nyáron külföldön dolgoztam, de nem voltak megelégedve a nyelvtudásommal. Adjam fel? Jó lenne feladni, de sajnos ez lehet élete végéig bennem marad eza terv. nem akarok már sztriptíztáncosnő lenni, megbántam amit annak érdekébe tettem, hogy az legyek, ugyanis most mindenki a környezetemben egy "bolond k%rvaként" bélyegzett meg. Az álmodozásom kezdetben arra volt jó, hogy ha egyszer magamramaradnék, akkor legyen célom és legyen mit csinálnom, tehát sose adjam fel az életet, de sajnos állandó bűntudat gyötör amiatt amiket tettem, mert szexuálisan aberráltnak bélyegezte meg sokan és önbizalomhiányom van, miért nem feleltem meg a külföldi munkán. Maguk szerint kóros ez az álmodozás? Ja hát és aggasztónak tartom,hogy még rossz útra is tértem volna amiatt, hogy teljesüljön. :( állandóan imádkozok mostanába. Ez skizofrénia vagy magányosság következménye (mármint az elérhetetlennek tűnő célok)?

2013. ápr. 21. 14:18
 1/1 hunbula ***** válasza:
100%

Sominden, amiről azt hiszed, hogy elérhetetlen, később kiderül, hogy mégis elérhető. De sokszor éveken keresztül kell dolgoznod rajta, keményen, és aztán egy szerencsés véletlen fog megsegíteni (ismétlem, segíteni, önmagában a szerencse nem elég, ha nem dolgozol az álmaidért). Velem is így volt, Japánba akartam kijutni, és persze mindenki kicsit furcsán nézett rám, mikor gimiben elkezdtem tanulni, hogy persze, jólvan, majd kimégy, jó messze van, gondold meg, ez ilyen ártalmatlan hülyeség neked biztos... Most kint vagyok :) Nem szabad hallgatni az ilyen lehúzós emberekre, rengetegen azért mondják, mert sikertelenek és irigyek, és nehogy már valaki másnak meg sikerüljön (de ha jól megy neki, sokszor akkor sem akar biztatni másokat). Ne érdekeljen túlzottan a mások véleménye, ez egy fontos szabály. Ha te jónak érzel valamit, tedd meg, ha egy döntésről te érzed, hogy az a jó, hozd meg - akárhogy is lesz, legalább tudhatod majd, hogy ez a te döntésed volt, és nem mások beszéltek rá/le dolgokra.

Sztriptíztánc meg még nem kvrválkodás önmagában. Teljesen megértelek, én is gondolkodtam rajta hogy ha semmi más nem jönne össze, ne adj isten elemennék gogozni, szép is vagyok, fitt is fiatal is, jól táncolok, miért ne. Kétes helyre nem mennék, utána csak az én lelkiismeretem, hogy mit csinálok vagy mit nem. Tény hogy jobban lehet vele keresni, mint a boltban eladóként, ha be mered vállalni, mi a francért ne. Lesznek mindig prűd és irigy emberek, akik lekvrváznak (de attól nyálcsorgatva nézne persze), de annyiért is le tudnak kvrvázni, ha megfogod egy srác kezét, szóval, mint mondtam, ne foglalkozz vele. Ha meg később zavarna, hogy táncoltál, elköltözöl egy másik városba, kész.

A nyelvtudást semmiképp se add fel, ez egy olyan dolog aminek nagyon de nagyon sok téren hasznát tudod venni, dolgozz rajta! Nem tudom, melyik nyelvről van szó, de pl angolt ha egy bizonyos szintre eljutottál, interneten nagyon könnyen lehet fejleszteni, roskad a nyelvoktatós videóktól a youtube, facebook is tele van. Sok más nyelvvel is így van, csak egy kis elszántság és idő. Ne hagyd, hogy mások negativitása romba döntse az álmaidat, ha te nem hiszel magadban, senki sem fog. Én azért szurkolok neked. :)

2013. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!