Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a cigányokkal?

Figyelt kérdés

Van pár cigány, akik be szoktak szólni, és pénzt akarnak, fenyegetnek. Mit tudok velük kezdeni? Ha lefújom gázsprayvel/összeverem valamelyiket, akkor félek, hogy utána többen támadnak meg vagy feljelentenek, hogy én kezdtem.


Rendőrségnek lehetne szólni? Csinálnának valamit?


2013. ápr. 22. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szurd le. És kész. Mocsok cigány.
2013. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Én is cigány vagyok, de az ilyeneket legszívesebben orrba rúgnám. Felénk is van pár ilyen szennyláda. Tuti lehetsz benne, hogy ha összevered valamelyiket, utána tízen mennek rád, és addig ütnek, amíg egyet rúgsz. Valahogy meg kéne őket félemlítened. De igazából én sem tudom, mit csinálj velük :( Kapják be!
2013. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki lop, rabol tetanuszt neki. Az elintézi idővel, és rá lehet fogni, hogy vas lopás közben sérült meg mondjuk a keze, és úgy kapta el a fertőzést....aztán lassan kitörik egy szájizomgörcstől a foga(i) meg a hátizomgörcstől a gerince is összeroppan... Utána megbánná a dolgot.

Én biztos, hogy beszerzek egy paprika sprayt, de a viberán is gondolkozok. Inkább kapjak pénzbüntetést igazoltatáskor, mert tiltott fegyver van nállam, mint, hogy megöljenek ezek a tetvek.

2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!