Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16-19 éves csajok nektek,...

16-19 éves csajok nektek, hogy telik suliidő alatt egy átlagos hétvégétek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Felkelek hétkor 7:30 kor elindulok az udvaron beszélgetek a bárátokkal becsengetnek szenvedek hatszor 45 percen át hazamegyek pc-zek 1 órát eszek és tanulok majd mire végzek mehetek fürödni és aludni.
2009. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tanulással!!! Vasárnap késő délután meg pihizéssel!!!
2009. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Van aki még hétvégén is suliba jár... szegény.
2009. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát szombatreggel bolhapiac annak is a feketepiac része ;) aztán haza szombat vagy vasárnap este színház, mert nagyon imádom, és annak függvényében hogy melyik nap van a színház, úgy írni a leckét...persze sajna van hgoy inkább családi összejövetel van a színház helyett...de az ritkább...
2009. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igaz Én már majdnem 25 vagyok, de Én akkoriban, amikor annyi idős voltam mint Ti. Péntek-szombat buliztam. Vasárnap délután tanulás.

Félreértés ne essék...Nem drogoztam, nem piáltam és nem próbáltam ki az összes pasit. Mert gondolom mindjárt ez jön le :D Van olyan barátnőm aki még mindig igy be van sózva....:)) Nekem meg már rég családom van.

2009. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is idősebb vagyok már, de azért leírom:)

általában pénteken buliztam, olyan nem volt, hogy mindkét nap elengedtek volna. ha valami nagyobb doga vagy kötelező olvasmány volt, akkor szombaton is olvastam/tanultam. ha nem volt ilyesmi, akkor szombaton napközben kimentünk a telkünkre, este meg amikor apámék (náluk laktam, elváltak a szüleim) elmentek színházba, vacsizni, akkor a kisebb tesóimra vigyáztam, ha sikerült őket ágyba könyörögnöm, utána tv-t néztem vagy beraktam egy filmet. vasárnap tanultam egész nap (vagy úgy tettem).

2009. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
szombaton vagy vasárnap el a barátokkal valahova :) másiknap meg tanulás..
2009. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár én még fiatalabb vagyok,remélem nem baj,hogy leírom nekem hogy telik a hétvégém.

Pénteken hazaérek délután(általában suli után még kint vagyok a városba,mert az úgy tök jó,meg a bejárósaknak később megy a busz és így nem várnak egyedül:D),ha olyan kedvem van megírom a házikat.Zenét hallgatok,gépezek esetleg elmegyek sétálni,tornázok otthon.Este pedig,mivel ugye nem engednek el bulizni zenét hallgatok otthon,táncolok a szobámba:D szóval tök jól el vagyok(:

Szombaton felkelek 8-fél9 körül.Elpakolok a szobámba,ha nincs kedvem tanulni akkor gépezek,tv-zek,zenét hallgatok stb vagy tanulok.Vasárnap pedig amit szombaton nem tettem meg azt teszem meg:D meg bepakolok,rendet rakok az asztalomon,kirakom a ruhát amit másnap felveszek meg ilyenek.

+ még vmelyik nap hajat mosok,arcradír,tonik,krém,gőzölés...szóval egy kis szépség program:D

14/L

2009. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 26. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

hétköznap tanulok.


pénteken jön barátom Veszprémbe,vagy én megyek hozzá Pestre.

van,hogy 1 hétvége kimarad,akkor ált.ban tanulok,takarítok(persze nem csak akkor :D ) vagy épp valami mást csinálok.


barátaim sajnos nincsenek... na de mind1 nem ez volt a kérdés :)


amúgy meg amikor együtt vagyunk ált.ban : filmeket nézünk (ágyban :D ) ,vizipipázunk, városban sétálunk, vagy épp vásárolunk (amit akkor teszünk ,ha már nagyon nincs ruhánk,mert utálunk vásárolni :D:D:D ) , vagy kínai kajáldát letámadjuk :D meg ilyen elvont dolgok :P


17/L

2009. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!