Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha rossz vagyok...

Mit tegyek, ha rossz vagyok konfliktuskezelésből? Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Általában azt mondják, hogy ha valaki trollkodik, mondjuk a blogunkon, azt nem szabad észrevenni, pláne reagálni nem szabad rá. Ez az a dolog, amit sosem tudok megállni.

Van egy firkablogom, amire a magam kedvéért töltögetek fel rajzokat. Sok, kidolgozottakat és skicceket is. Van pár követőm, néha jól elfecsegünk, tisztában vagyok, hogy hol kéne még fejlődnöm. Nyilván nem vagyok olyan nagyon jó rajzos, de rengeteg év munkája van abban, ahol most tartok. Vagyis, sokan vannak, akik jó rajzosnak tartanak, de nem vagyok mondjuk egy Kubo Tite.

Pár napja kaptam az egyik bejegyzés alá egy hozzászólást, hogy milyen jogon fikázok én másokat, mikor egyértelműen szär rajzos vagyok. Megnéztem az illető mindenféle elérhetőségét, Facebookot, thumblrt, rajzos oldalát, de egy nyomorult rajzot nem találtam nála, csak rcp-ket, ami egy már létező kép paintos átrajzolása. ráadásul nem is tudom, hogy ki a csaj, mert nem ismerős a neve. És azóta dúl a flamewar.

Tudom, hagynom kéne az ilyen idiótákat, de nem tudom megállni, ugyanis nekem az egyetlen kapcsolatom az ismerőseimmel, barátaimmal a FB és a blogom. (Messze lakunk egymástól.)

Más hogy oldja meg az ilyen jellegű problémákat?


2013. ápr. 23. 08:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!