Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filmes oldalakat...

Milyen filmes oldalakat tudtok? Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Na szóval valamilyen filmet akarok megnézni de sehol se tudok mert mindegyik oldal tök sz*r mert mindenhol ha rá megyek pl oylan ra ahol "megtudom nézni" pl vidtome vagy putlocker nem jó mert vagy nem inditja el vagy lájkolnom kell 2000 oldalt hogy végre jó legyen meg én leölteni NEM akarok létszi segytseget :D
2013. ápr. 23. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

magyar vagyok

mozicsillag

online filmek


én ezt a hármat szoktam használni. a mozicsillagra, meg az online filmekre jó ha regisztrálsz, de az nélkül is lehet rajta filmeket nézni.

a magyar vagyokon nem kell regisztrálni, hanem fogod magad és a lap tetején rákattintasz hogy filmek.


amúgy ezeken is putlocker, meg ilyenek vannak, de nem kell máshová regisztrálni, meg lájkolni, meg ilyenek szóval mennek. legalábbis a legtöbb. van amin én sem tudom megnézni őket, viszont van sok film, meg egy filmhez néha több lehetőség. ezenkívül you tube "teljes film" erre is kiad néhányat, bár ott gyakran letiltják a teljes filmeket.

2013. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a moovie-t ajánlanám .
2013. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyam2007 válasza:
Moviedrive.hu
2023. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!