Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már egyszer a megváltozott...

Ha már egyszer a megváltozott munkaképességű állásra jelentkezek, miért nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Most valóban megváltozott munkaképességű vagyok és szeretnék dolgozni. A nevem Borsos Szilárd 23 éves és 80% a rokkantságom. talán ez a baj?
2013. ápr. 23. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
feltételezhetően vagy azt hiszik, hogy csaló vagy, hiszen, miért ne feltételeznének rosszat rólad, mert csupán nehéz az életed, tehát akkor már biztos hazudsz is, vagy van a főöknek egy barátja, akinek hiányzik a kislábujja, lerokkantosítják vele, és megkapja a munkát, amire te alkalmasabb lennél, és még jogosan is jelentkezel rá.
2013. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem meg vannak az orvosi papírok és elküldtem és senki nem jelentkezik nem telefonálnak megadtam az én telefonszámomat.
2013. ápr. 23. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megváltozott munkaképességű vagyok és én is szeretnék dolgozni. Vannak munkaközvetítők beteg embereknek is, én ott próbálkozok, meg elküldök sok önéletrajzot.

Soha ne add fel az álláskeresést, akkor se ha nem sikerül elsőre!

2014. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gallits Gábor Csaba ***** válasza:
Szia,én is megváltozott munkaképességű vagyok már pár éve,most 27 éves vagyok,két támbottal járok és sajnos sok gyógyszert kell szednem,én is jelentkeztem megváltozott munkaképességűek részére meghirdetett állásokra és én se kaptam még választ,de nem adom fel és azt javaslom,hogy te se add fel.
2014. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!