Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ADIDAS; az "adidas Originals...

ADIDAS; az "adidas Originals Superstar '80s"?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mikor dobja piacra az ADIDAS az "adidas Originals Superstar '80s" márkájú gyönyörű cipőt,és milyen árra számíthatunk?


mellékelek egy képet is; [link]


2013. ápr. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem van egy ilyenem, fekete-fehér, alig merem hordani, nehogy elkopjon, tönkremenjen :) csak szép időben veszem fel :)
2013. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül kiderítettem,hogy ezt superstar 80s tipust a 60. évfordulóra készítette az adidas,és Hong Kongba a kiskereskedelmi ára 903 dollár azaz sac/kb 24-25 ezer ft. Ha nyárára nem szerzek magamnak 1-et el lesz cseszve,az ide nyaram:(... Én se venném fel,csak kitenném szobadísznek:)
2013. ápr. 23. 13:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Price:US $2,500.00

Approximately 572,082.38 HUF

habár nagyon váltózók itt az árak:DD

2013. ápr. 23. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja nagyon tuti ez a cipő. Nekem van egy piros fehér színben is. De az már nagyon régi, több mint 10 éves. Bár azt hordtam sokat, meg még hordom is, de már szanaszét van lyukadva szegény. Már csak a lélek tartja össze. :) Ez a mostani fekete fehérem is megvan már vagy 3 éve szerintem, de összvissz 3 szor vettem fel kábé :)
2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!