Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Székesfehérvárra jelentkeztem...

Székesfehérvárra jelentkeztem a Deák Ferenc Vendéglátói szakiskolába és hát a félévi bizonyítványom nem lett a legjobb nyelvtanból karót kaptam aztán nem tudom hogy igy fel-e vesznek bárhova is Cukrász szakra jelentkeztem. :/?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit lehet csinálni ha nem vesznek fel sehova?
2013. ápr. 23. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahova majd felvesznek, bár a cukrász elég népszerű, én is oda jelentkeztem először (nem abba a városba), nem vettek fel, de nem is érdekelt különösebben. Olyan helyre vettek fel, ahova nem is jelentkeztem, anyám elment, beszélt az igazgatóval, s felvettek. Nem volt ismerős, nem csinált semmit, ha valakinek beteg gondolata támadna, csak határozottan elmondta, h a gyerek ilyen szakközépbe szeretne járni, ez volt a gyerekkori álma... Elég sokan jelentkeztek oda is, sokan szidnának, ha tudnák, h kerültek be, de olyan idióták is bekerültek, akiket nem értettem. Az osztály 20%-a megbukott elsőben. Egyébként tanköteles vagy még gondolom, 16 éves korodig csak asszem. Ez 10 éve volt, nem tudom, h van ez most.
2013. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az kimaradt, h én nem buktam meg, de valahova akkor is felvesznek.
2013. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
MA jött meg az összes levél és minden honnan el utasítottak..Fellebezés jó ötlet?
2013. ápr. 26. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajna azt nem tudom ezután hogyan tovább, de sztem nálunk is voltak, akik megbuktak félévkor, s ők is tovább mentek, miután év végén már nem buktak meg. Sztem, ha nem töltötted be a 16-ot, akkor nincs para, felvesznek valahova, még talán a cukrászt is meg lehet dumálni, ha jó fej az igazgató. Egyébként nem tudom, h lehet megbukni nyelvtanból, legalább matekból vagy fizikából buktál volna, mint a többség. Nyelvtan a legjobb, legegyszerűbb tantárgy.
2013. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erre tudok egy jó megoldást.fiamnak is ugyanez volt a probléma.Félévkor megbukott.Ő is a Deákba akart menni,azt jelöltük meg elöször.Ha tényleg cukrász akarsz lenni,menj a Szent Istvánba Fehérvárra.Oda felvesznek.
2013. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!