Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet letiltani az...

Hogy lehet letiltani az ismerősnek jelölést facebookon?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:

rámész az ismerős profiljára ott feljön a sarokba hogy ismerősei üzenet mellette meg a fogaskerék

na rámész a fogaskerékre és ismerős törlése

2013. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De én úgy értem hogy ne tudjon senki se jelölni.
2013. ápr. 23. 17:05
 3/7 anonim válasza:

Erre a kérdésre még mindig keresem én is a választ,de rá kell jönnöm,h valószínűleg nem lehetséges. :S Nekem azt mondták,h sajnos nem lehet ilyet csinálni. Szóval jelölgethetnek az ismerőseink nem kívánt ismerősei. :S

Annyit lehet csak beállítani,h vadidegen ne tudjon bejelölni,akivel egyetlen egy ismerősöd sincs...

2013. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy közösségi oldal, pont ez a lényege, hogy rád találjon valaki, illetve te is rátalálj valakire.

Csinálj egy zárt csoportot, ott nem keresgetnek idegenek.

2013. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Értem én,h közösségi oldal,na de azért ne jelöljön már be az,aki egyszer látott az utcán vagy épp egyszer köszön utána meg már köszönni se tud és hidd el,aki ilyen kérdést tesz fel itt,az nem 1 vagy 2 ilyen ember miatt akarja letiltani az ismerősnek jelölést,hanem több ilyen idegesítő jelölés miatt! Nyitott vagyok az ismerkedésre,na de nem az ilyen fajta ismerősgyűjtögetőkre!!!!!!
2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelővel egyetértek.Meg amúgy is,ha az ismerőseim szeretnének lenni akkor írjanak üzit vagy valami :) Én azért kérdeztem mert sok ilyennel találkoztam hogy nem lehet bejelölni pedig van közös ismerősünk.Voltak feliratkozói is (nekem is van) Ezért gondoltam hogy nem lehetetlen kérdezek :))
2013. ápr. 27. 16:31
 7/7 anonim válasza:

Én is mindig reménykedem,h valahogy még is meg lehet oldani. :) Feltettem már ismerőseimnél is a kérdést,hátha vki vmi okossággal szolgál, itt is próbálkoztam már kérdéssel,de senki nem adott érdemleges választ. Azzal jönnek,h sehogy se lehetséges,de jó lenne,ha lenne rá azért megoldás.

Ha rájöttél,akkor szólj ám. :D

2013. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!