Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell személyi igazolványt...

Mutant Ninja Pony kérdése:

Hogy kell személyi igazolványt csináltatni?

Figyelt kérdés
Nos a probléma az, hogy gyakorlatilag semmilyen papír nincs meg hozzá. Egy TAJ kártyából tudok kiindulni. Az igazi kérdésem az lenne, hogy hol kezdjem az egészet és mivel. Vagy meg lehet azt úgy oldani, hogy a régit megújítom. Ami már lejárt...

2013. ápr. 24. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég ha a régit beviszed az Okmányirodába.
2013. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno amikor nekem lejárt, bementem az okmányirodába, de nem fogadták el a régit hanem anyakönyvi kivonatot kértek. Mikor elvittem, egy másik nő fogadott de ő azt mondta nem kell anyakönyvi kivonat csupán lakcím kártya és a régi személyi. Aztán adott egy csekket, 1500 ft-ról, amit ott az épületi postánál feladtam, visszamentem és adtak ideiglenest.
2013. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!