Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valaki bölcs ilyen korba?

Lehet valaki bölcs ilyen korba?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy bölcs vagyok nagyon pedig csak 14 éves vagyok , különbözök a más 14 évesektől ezt is mondták.

Én ezzel csak annyiban értek egyet hogy a utóbbi 4 évben sok mindenen keresztül mentem , és azalatt a 4 év alatt megtanultam egy pár dolgot .

Szerintetek 14 évesen van bölcs ember ?

Persze én is ugyan olyan vagyok mint mások csak bölcs ...

Ez most lehetséges ?



2013. ápr. 24. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de akkor miért nem tudsz helyesen írni?
2013. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem bölcs az ember. Ahhoz élettapasztalatra van szükség és a 14 éved messze nem élettapasztalat. De az nagyon is elképzelhető hogy a korodnál fogva "érettebb" gondolkodású vagy. Ez nem bölcsességet jelent.
2013. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

nem igen lehetséges ilyen korban.

amit a második írt az van szerintem is.

2013. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Lehetséges. Sok ember 14 éves korában bölcsebb, és jobban tisztában van az egyetemes erkölcsi-természeti törvényekkel, mint sok felnőtt.
2013. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Az elsőnek : Mit írtam rosszul ?

2013. ápr. 24. 12:40
 6/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Hasonlítsd össze a saját kérdéseddel:


"Lehet valaki bölcs ilyen korba<n>?


Sokan mondják<,> hogy bölcs vagyok nagyon<,> pedig csak 14 éves vagyok , különbözö<m> a más 14 évesektől<,> ezt is mondták.

Én ezzel csak annyiban értek egyet<,> hogy a<z> utóbbi 4 évben sok mindenen keresztül mentem , és azalatt a 4 év alatt megtanultam egy pár dolgot .

Szerintetek 14 évesen van bölcs ember ?

Persze én is <ugyanolyan> vagyok mint mások<,> csak bölcs ...

Ez most lehetséges ?"


Kiemeltem a hibákat. Amit nem tudtam kiemelni, de szinte minden esetben elkövetted: egy szó, és a szót követő írásjel közé sohasem teszünk szóközt.

2013. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ezeket a hibákat elkövetem mindig .
2013. ápr. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!