Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mosonmagyaróváriak, telefonos...

Mosonmagyaróváriak, telefonos zaklatásról, hogy tudok "leiratkozni"?

Figyelt kérdés
Már szinte az idegeimet tépik, hogy naponta legalább 4x er felhívnak, hogy szeretnénk önt, és kedves párját meghívni fizikoterápiás termékbemutatóra, meg ilyen biz-bazokra amire SEMMI szükségünk nincs. Mosonmagyaróváron élek, telefonkönyvbe immáron 2. éve nem vagyunk bent. Valaki tudna esetleg segíteni, hogy tudok ezekről leiratkozni??

2013. ápr. 24. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Minket is szoktak hívni , szerintem vedd fel a kapcsolatot a céggel bárhogyan és szólj nekik hogy nem kérsz belőle :)
2013. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te is Óvári vagy? De mindig más cégtől hívnak az a baj... Mondtam már nekik le lehet állni mert feljelentem őket azt mondta elnézést és letette, rá pár órára megint jött a telefon. Tavaly a telekomnál voltunk, most átmentünk a vidanethez, de a szám ugyanúgy megmaradt. Egyik nap délután pihentem felveszem meghívnak ilyen meg olyan kiállításra mondom kösz nem kell... Utánna megint hív kb 10 perc múlva akkor UGYANAZ hív már baromi ideges voltam. Ez volt 13 órakor amikor szerintem minden ember aki megteheti pihen egyet ebéd után. Arról ne is beszéljek, hogy hétvégén is reggel 7 kor képesek idetelefonálni felkelteni az embert. Telefonszámot nem akarok váltani, mert sokan ezt a számot ismerik. Valami ötlet? Esetleg megérné bejelenteni a Nemzeti Hírközlési Hatóságnál? Azok tudnának valamit csinálni?
2013. jún. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!