Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Villany óra átírás, hogy is...

Villany óra átírás, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édes anyám házába költöztem én és családom. De a háznak több tulaja van, a huga is tulaj, és az ő nevén van az óra, 40000 ft-os tartozással, tegnap arra mentem haza hogy a villanyt lekötötték az oszlopról az émászosok. Hogyan tudnám át íratni az én nevemre, a tulajt nem találjuk, eltűnt a tartozás miatt. Nem tudom kifizetni ezt az összeget, se a visszakötést. át lehet úgy íratni hogy ne kerüljön rám az adósság és legyen villany a házban? Most jelenleg anyósoméknál vagyunk 8 hónapos kislányommal....teljesen tanácstalan vagyok, az émásszal nem tudom fel venni a kapcsolatot. ja...édes anyámmal írtunk egy szerződést mi szerint mi ott lakhatunk, és dátumozva van hogy mi óta. Kérlek benneteket segítsetek! Köszönöm előre is!
2013. ápr. 25. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Édesanyád már nem él ? Az örökösödési eljárás során kaptál tulajdoni részt a házból ? Pontosan hány tulajdonosa van a háznak ? A többi tulajdonossal fel tudod venni a kapcsolatot ? Ha van tulajdoni részed a házban akkor a többi tulajdonossal eggyütt kérhetitek az óra átírását a szolgáltatótól ( a tulajdoni iratok igazolásával ), de arra számítsatok h ezt a szolgáltató esetleg csak úgy teljesíti, ha a tulajdonostársak kifizetik a tartozást.
2013. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!