Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud adni egy olyan...

Valaki tud adni egy olyan linket ahol fent van hogy hogyan lehet eljátszani a Black Sabbath-Iron man-t? Ha lehet videó is legyen.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 17:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy akusztikus gitáron szeretném megtanulni eljátszani ezt a számot!
2013. ápr. 25. 17:17
 2/11 anonim ***** válasza:
van hozzá ötvenmillió kotta
2013. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beírod a Youtube-ra, hogy "ironman acoustic cover" és tucatnyit kidob...

Ez olyan nagyon nehéz?

2013. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én elég rossz vagyok angolból és akkordokat se tudom ezért akarok olyat amelyik elmondja magyarul hogy melyiket fogjam le stb. az akkordokat meg nem is akarom meg tanulni mert max 1-2 számot akarok csak tudni eljátszani ahoz meg ez is elég lenne h elmondják h mikor mit.
2013. ápr. 25. 20:53
 5/11 A kérdező kommentje:
és nem tudok kottát olvasni szóval ez egy olyan hogy ezt az egyet megtanulom és kész szóval a kotta olvasásának megtanulása is fölösleges lenne.
2013. ápr. 25. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, ha nem gitározni akarsz tanulni, akkor nem kell kottát tanulni, akkor miért nem csinálod úgy, hogy berakod magnóról a dalt, és közben úgy csinálsz mint aki játszik?:D
2013. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tehát azt akarod, hogy valaki elvégezze helyette a munka nehezét.


Hát, az élet nem így működik, jobb, ha megszokod. Sorry.

2013. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
-.-" arról van szó hogy csak ezt az egy számot szeretném megtanulni anélkül hogy túlbonyolítanám. elég ha van egy magyar vidi ahol van egy csávó vagy csaj aki elmutatja egy kezdőnek hogy mit hogyan. Nem a leges leg elejéről akarom tanulni hogy kotta olvasás stb. csak ezt az egy számot mert szeretem és van gitárom és gondoltam megtanulom -.-"
2013. ápr. 26. 15:19
 9/11 anonim válasza:

A kis ujjaidat ne rakja valaki a húrokra?

Felejtsd el inkább.

2013. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem várhatod, hogy minden úgy legyen, ahogy te akarod, dolgozz meg kicsit érte.


Ott van a Youtube, ehhez nem kell tudni angolul, csak nézni, hogy mozog a keze, mit fog. ENnyi.

Legalább 4-5 videó van, a "Power chord" verziótól az akkordozásig. Minimális tudással bármelyik utánajátszható, ha veszed magadnak a fáradtságot és szépen végignézed párszor.

2013. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!