Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Énekórán...

Valaki segítsen! Énekórán legálisan hallgattatnék (mostani értelmes) zenét. Valaki tud segíteni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Na az van hogy órára belehet vinni valamelyik zenéz amelyiket szereted de csak akkor hogyha 3 indokod van hogy miért jó a lehetséges zenék pedig a Green Day két albumáról az American idiot-on és az Uno!-n vannak. Mindenkinek köszi.

2013. ápr. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az American Idiotos zenék:

-rávilágítanak a jelenlegi társadalmi helyzetre, felvilágosítanak, hogy a politika milyen hülyeség, meg hogy manapság az emberek mennyire önzőek, és egy Idióta Generációval van tele a világ.(American Idiot)

-segítenek megtalálni önmagad, merj kiállni magadért, hogy higgy mindig valamiben, legyen célod, és ha nem fogadnak el, nem értenek meg, ne félj hátrahagyni a múltadat és elmenni.(Jesus Of Suburbia)

-példát ad arra, hogy tiszteld a szüleid, szeresd őket és nézz fel rájuk mindig, mert megérdemlik, dolgoznak érted, és példát vehetsz róluk.(Wake Me Up When September Ends)

-megmutatják, hogy a boldogságot bárhol megtalálhatod, ha elég jól keresed :)

2013. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez sok segítség :)
2013. ápr. 27. 18:17
 3/3 anonim válasza:
100%

Uno: 1. Nagyon boldog zenék, akárhányszor is hallgatom, mindig jó kedvem lesz, ha csak szomorú vagyok, akkor elindítom az egyik albumot a trióból, és már minden jó.

2. Igazán példát vehetnének a mai popzenészek, akik elektronika segítségével gyártják a zenéket, hogy igazi hangszereken, igazi jó hangszertudással is el lehet érni, hogy ilyen dallamos, fülbemászó zenéket játsszanak.

Hát most 3. nem jut eszembe, de azért remélem, hogy ezzel is tudtam segíteni. Szerintem ezért jó. :)

2013. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!