Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sírni azon a...

Miért nem tudok sírni azon a dolgon?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon szeretnék egy fiút elfelejteni és ehhez ki kellene sírnom magam, csakhogy nem megy, mert hiába próbálkozok nemjönnek a könnyek. Bezzeg ha megnézek egy romantikus filmet akkor azon tudok bőgni, vagy ha meglátok egy olyan barátotr aki fontos nekem és régen találkoztunk, akkor is bőgök!

Egyébként sokszor sírtam már miatta mert sokszor megbántott, de ez most felejtős sírás lenne, és egyszerűen nemtudok sírni. mit tegyek?


2013. ápr. 26. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

én hetekig nem bírtam sírni,utána szépen kiültem egy barátnőmmel a játszótérre csak úgy dumálni és magától jöttek a könnyek,neked is csak ki kéne beszélned magadból a dolgokat

19L

2013. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nemtudom hogy kezdjem..szoktunk beszélgetni a barátnőmmel róla, de egyszerűen nemtudom kiadni magamból a fájdalmat! mintha még nem akarnám elengedni őt és az emlékeket! de én el akarom felejteni, mert nembírok több fájdalmat elviselni tőle!
2013. ápr. 26. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
vedd sorra a dolgokat,ne csak a rosszakat hanem a jókat,mindent mondjál el,ne gondolkodj és eljutsz egy olyan szintre hogy jön a sírás és minden fájdalom vele együtt
2013. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!