Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméten vannak leszbikusok...

Kecskeméten vannak leszbikusok, illetve biszexuálisak?

Figyelt kérdés

Oké. Tudom, egy idióta kérdés. Nyilván vannak. :D Csak arról szeretnék informálódni, hogy itt gyakorin mennyire gyakoriak. Nem igazán tudom melyik témakörbe írhatnám ezt, meg igazából abban sem vagyok biztos, hogy minek is írtam ki. Hirtelen ötlet volt, mondván ez úgy is egy anonim oldal. És kajak már én érzem magam hülyén, hogy felteszem az ezredik ilyen típusú leszbis kérdést. :D

Hát végül is mindegy.. A válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 26. 22:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak, csak nem ezen az oldalon. Én sem leszbikus lány vagyok, sőt még csak nem is lány. :D Én csak egy srác vagyok, akinek jól jönne egy lány barát. :) De az esély. hogy ezen az oldalon erre vevő közelben lakó lányt találok, nulla.
2013. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Naa ne adjuk még fel ezt. :D Biztos vannak ebből a városból is, mert láttam már pár kommentben. A tévhittel ellentétben pedig nem csak budapestiek lepik el ezt az oldalt. :D A fővároson kívül is van internet szolgáltatás, bármily hihetetlen is. :D

Én épp azt várom, hogy jelentkezzenek itt az említett illetők.. xD (Ez már tényleg ínséges. :'D) Amúgy lány vagyok ám, ha ez még nem derült volna ki, nem egy vén perverz fószer.. xD


De azért örülök, hogy írtál. Csak hozzáteszem, hogy egy srác itt gyakorin valamelyik kommentben látta, hogy közel lakok hozzá és rám írt. Utána még találkoztunk is. Mára már nem tartjuk a kapcsolatot, nem lettünk barátok, de még mindig elgondolkozok rajta, hogy mi volt ennek az esélye.. Teljesen véletlen. :D Úgy, hogy van esély.

2013. ápr. 28. 07:55
 3/20 anonim ***** válasza:

Jó, elismerem, tényleg vannak. De mindegyikkel valami baj van.

Tudtam, hogy lány vagy, mertem erre következtetni a kérdésedből. :D

Pont egy ugyanilyen történetem van nekem is, ráírtam, egyszer találkoztunk, de barátság nem lett. Te voltál az? :D

2013. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy én voltam e az. :D
2013. ápr. 28. 10:23
 5/20 anonim ***** válasza:
20 éven alul vagy felül vagy? Keresztneved milyen betűvel kezdődik? Annak a keresztenevének az első betűje akivel találkoztál? Ezekből a hülye kérdésekből meg tudom mondani te voltál-e vagy sem. :)
2013. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja, hogy én bukjak le előbb mi?.. :D Hát jó.. 20 éven aluli vagyok, keresztnevem első betűje M, akivel találkoztam L.


Na most, ha még is én vagyok és ettől tartok most épp.. :D akkor ne haragudj rám, hogy ilyenek kiderültek most rólam utólag, akkor még én sem tudtam, hogy valami nem egészen stimmel velem.

2013. ápr. 28. 15:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Azthiszem ismerlek. :) Eddig minden stimmel. Nem Kecskeméten laksz, hanem egy N kezdőbetűjű településen, én sem Kecskeméten, hanem egy másik K kezdőbetűs helyen. Á betűvel folytatódik mindkettőnk neve. Örülök, hogy megtudtam, nem haragszom, te sem tudsz mindent rólam. Annak nagyon ürülnék ha az lennél akire gondolok. :)
2013. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Stimmel minden.. xD
2013. ápr. 28. 22:22
 9/20 anonim ***** válasza:

Nahát! :D Amúgy én sajnálom ám, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Az elején nagyon nehéz lett volna, viszont most lehet, hogy ezt nem a neten tudom meg. Sokkal többet tudhatnánk egymásról, sokkal több közös élményünk lehetne.

Persze lehet, hogy később ugyanez lett volna mint ami most van, de olyan jó belegondolni, mi lett volna ha... :)

2013. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Viszonylag sokan vagyunk szerintem. Én 17 vagyok, de úgy 30 40 leszbikus fel tudnék sorolni innen Kecskemétről.
2013. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!