Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már a Facebook is kiírja, ha...

Már a Facebook is kiírja, ha megnéztem valakinek az adatlapját?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen alkalmazást valaki idővonalán, gondoltam, kipróbálom és is. Rámentem ott egy linkre, és kidobott a Chrome Webstore-ra (Chrome-t használok), ott volt egy bővítmény, amit felraktam a böngészőbe. Aztán egy órára ott hagytam a gépet, hogy be voltam lépve mindenbe, mert dolgom akadt, és amikor visszaértem, valami egy csomó hirdetős képet kipakolt az idővonalamra, úgyhogy gyorsan kitöröltem az albumot, meg a Chrome bővítményt is. Hogy mindez hogy működött, vagy hogy mi is történt, fogalmam sincs.


Egyébként már egy csomó helyen vannak ilyen alkalmazások/bővítmények, hogy megnézhetem, hogy ki látta az adatlapomat. Ezek tényleg működnek?



#Faxbuk
2013. ápr. 26. 22:44
 1/3 unbelieveable ***** válasza:
nem működnek, ha a fb chrome bővítményt kér akkor az valószínűleg vírus (én is besz*ptam egyszer)
2013. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy tényleg a valós adatokat adja meg
2013. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!