Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3-ban nem tudtok...

A Sims 3-ban nem tudtok ötleteket adni, hogy milyen családot hozzak létre? Ugyanis mindig létrehozok egy családot de megunom egy idő után és arra gondoltam megkérdezem, hogy nincs-e ötletetek számomra.

Figyelt kérdés
pl:ilyen-olyan család és,hogy az miért előnyös stb...

2013. ápr. 27. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ne legyen sok családtag mivel kevesebbre sokkal könnyebb figyelni.. és hát nem tudom. mondjuk megcsinálhatnád a kedvenc sztárjaidat, én régen olsen ikreket csináltam, volt is olyan bőrszín a neten :D
2013. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy voltam. Csináltam vagy ezret, de majdnem mind meguntam. Amelyik legjobban tetszett, és ezzel játszottam a legtovább: Csináltam két fiatal felnőtt nőt, testvérek. Az egyik egy mamutvállalat ügyvezető igazgatója lett, a másik meg profi sportoló, mindketten a karrierükkel foglalkoztak, hétvégéken meg együtt csámborogtak.

Nekem ez sokáig megvolt, és érdekes is volt.

2013. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 27. 16:35
 4/15 anonim ***** válasza:
esetleg a saját caaládod, ahogy írták, kedvenc sztárok, aztán ha egy,más közt a caaládjaid házasodnak, meg esetleg "alap" simekkel, akkor viheted generációkon át (én így szoktam)
2013. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én általában csinálok egy fiatal párt. vagyis még nem pár, csak egy háztartás, azok összejönnek, de néha előtte még randizgatnak. mindenki mindenkivel :D aztán lesznek gyerekek, általában 2, az öregeket nem szeretem, azokat hamar megölöm, és a gyerekek közül az egyik meleg. és sokat szoktak randizni. 3 szerelem, meg ilyesmi :D egyszer a nőm bűnöző volt és lecsukták :D
2013. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Nekem volt ezer meg annyi variáció,de sokat meguntam.Én egy nem szokványos családot csináltam jelenleg,ezt is viszem jópár napja és nem unalmas.A nőci,akit eredetileg csináltam,az szívtipró.Úgy terveztem,hogy biszexuális lesz.Az első útjába akadó nőt elcsábította,a másodikat is,meg pasit is elakartam vele "csábíttatni",de arról kiderült,hogy van valakije.Aztán a második nőjével összeházasítottam,aztán örökbefogadtak két lányt.Aztán úgy gondoltam,hogy mostmár elég ebből a felállásból,jöjjön vissza a régi csajaXDD visszajött.Most lehet,hogy férjhez menesztem,saját gyereket akarok neki..és kíváncsi vagyok,hogy így mit hoz az élet számára.XD (az utóbbi manővert nem biztos,hogy megcsinálom.xD)


A másik verzióm az volt,hogy hippi családot csinálok.Lettek gyerekek,egy lány meg egy fiú.Lent voltak a nagyon szükséges dolgaik a pincébe,fent meg elszórakoztak.Munkájuk nem volt.XDD Mondjuk aztán meguntam a hippiskedést velük.xDDD


Volt még egy férfi,aki a nőket csábítgatta,de a fő célja mégis az volt,hogy teljesen kisportolt,izomagyú legyen.

Volt olyan pasi is,akivel eljátszottam,hogy ő földet művel,egyedül él..stb.XDDD Ez nagyon izgalmas volt,de ez még a sims2-ben volt.

2013. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. :D De azért leírom, hogy általában milyen családokkal szoktam játszani.

- A leggyakrabban egy fiatal felnőtt nővel kezdek, akivel aztán több generációt is végigjátszok... illetve játszanék, ha ne, unnám meg. De a szándék a fontos. :D

- Volt már olyan is, hogy egy pasival kezdtem, aki minden egyes utába kerülő csajjal lefeküdt.

- Csináltam már egy modell kinézetűt is, aki színésznek állt, hasonló volt minta a pasi, de ő csak a csókig jutott el egyes simekkel.

- Egy laza, bulis sim, aki 7 lakótársával él együtt egy kertes házban, mindig új munkahelyet keres, mert folyton kirúgják mindenhonnan. xD :D

- A saját családom

- A saját családom kibővítve (akik nem velünk élnek, de rokonok)

- E

2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, nem fejeztem be:

- Egy öreg néni, esetleg az unokája, vagy a macskája

- Olyan sim, akivel csak azután szeretnék családot, miután elérte a karrierje 10. szintjét.

- Egy testvérpár (mindketten nők), egyetemen végeztek, egyikük újságíró (10-es), másikuk sportoló (ott 9-es a max), a sportolónak lett egy fia a barátjától, a másiknak nem, csak jártak. A sportoló egy tudományos izével létrehozott egy lány gyereket is, de addigra felnőtt a fiú, aki elköltözött otthonról, aztán ha nem veszett volna el a mentés, megkérte volna a barátnője kezét.

- Ja, és régen nagy Selena Gomez rajongó voltam, így megcsináltam Selenát és David Henrie-t, akik összejöttek. :D

Asszem ennyi, peace. :)

2013. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a csodás ötleteket!^^ : D
2013. aug. 28. 15:12
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Milyen kiegészítőid vannak?
2014. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!