Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az akin volt már bilincs,...

Ki az akin volt már bilincs, vagy volt már megkötözve (akármilyen módon, helyzetben)?

Figyelt kérdés

Szóval, olyan embereket keresek, akiken (bármilyen helyzeteben pl. szex közben, rendőrségen, vagy sulis rendőrségi bemutatón...) volt már bilincs, vagy voltak már megkötözve.

Hogyan került rád a bilincs/kötél? Előre meg volt beszélve? Hogyan érezted magad közbe? Mennyire volt szoros, mennyire fájt a csuklód? Meddig volt rajtad? Közben mire gondoltál, nem féltél-e? MIlyen érzéseid vannak ezzel a témával kapcsolatban?

Írjatok az élményeitekről/tapasztalataitokról, kérlek!



2013. ápr. 27. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rajtam már bilincs volt iskolai gyereknapon...fura érzés volt de nem rossz..de persze más érzés ha igazából rakják rád a zsaruk...
2013. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez nem ide tartozik, de szerintem igen, szal leírom:)


Egyszer oviban két fiú odakötözött ugrókötéllel egy játékhoz. Nagyon féltem, mert nem tuttam kioldozni, és sírtam és síkitoztam, a két srác meg röhögött:/ aztán jött az ovonéni:) érzéseim? egy suliba járok a két sráccal, utáljuk egymást ( de nem ezért ) szal kb már ez csak ilyen mellesleg..:)

2013. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági őrként dolgozom és a főnököm megmutatta , és ki is próbáltuk , hogy milyen megkötözve lenni , és hogyan kell megkötözni valakit .


A legenyhébbnek a bilincset mondanám . Kicsit szoros , de nem annyira kényelmetlen .


Aztán nadrágszíjjal megkötözve . Ideglenes megoldásnak jobb mint a bilincs nem annyira szoros , viszont sokkal kényelmetlenebb , és nem lehet kiszabadulni .


Ezután a sima kötelet mondanám szorosabban meg lehet kötni valakit mint a bilincsel , amellett sokkal kényelmetlenebb mint a nadrágszíjjal kötöznének meg .


A legrosszabb és a legjobb módszer a kábelkötegelő Kényelmetlen , szoros , ha elkezdesz ficánkolni még vág is .

Egyértelműen ez a legrosszabb , és 100%-osan nem lehet kiszabadulni belőle ( csak akkor ha levágták ) .


Egyébként én a bűnözőket ilyennel kötözném meg .

2013. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én szex közben imádom, azt is ha én vagyok megkötözve, de azt is ha én kötözöm meg a barátomat. :) Nagyon kiszolgáltatott érzés, teljesen védtelen vagy. Szóval ha nem a barátom kötözne meg, az egyáltalán nem lenne izgató, hanem nagyon félnék.
2013. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Van egy hátulütője a dolognak.sex közben is van aki élvezi.Egy távoli nem ismerősöm mazoh volt,szerette ha kötözik,Kb 8 év múlva arra mentem és kijött valaki és közölte:"azt a bu..t megölték"Ugy húztam el onnan ahogyan illik.Sokan a sex bűnözési formájában használják.senkiben nem szabad megbízni,lehet,hogy nem történik baj,de lehet rablás,ami még rosszabb :az élet kioltása.
2013. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%

Volt, a baratnom adta ram szeretkezes kozben. Rettenetesen bejott, egyebkent neki is. Azota felvatltva hasznaljuk.

Ha karmol en adom ra a karpereceket.

Van panikszo, ha elhangzik, azonnal vege a jateknak.

Ha biztok egymasban, nincs benne semmi felelmetes.(hacsak nem mentek el valami SM iranyba)

Igazabol bizalomjatek az egesz, ez teszi olyan izgalmassa.

Probald ki nyugodtan, de ne akarkivel, ha szabad tanacsolnom.


F;35

2013. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A sógorom rendőr és egyszer odabilincselt a lépcsőkorláthoz poénból :D Vicces volt, annyira nem volt szoros, de egy idő után azért untam és kényelmetlenné is vált. Aztán elengedett, mikor kiélvezkedte már a helyzetet.

Kisebb koromban sokat játszottunk olyan játékokat, amikor valaki gonosz volt, el kellett kapni és akkor odakötöztük valami kötéllel, ugrókötéllel, madzaggal valahova. Mikor engem kötöztek, az is jó volt, élveztük a játékot.

Komolyabb helyzetben még sosem voltam megbilincselve, megkötözve.

2013. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Rajtam sulis rendőrdégi bemutatón volt.

Egy nagyon helyes rendőr pasi rakta rám. Hátra bilincselte a kezeimet. Nem szorította meg szinte lötyögött, aztán kiváncsiságból magamra szorítottam, akkor már szoros volt. :)

Kb 5 percet volt rajtam és nagyon felizgultam. Azóta vágyok egy sajátra. Vagy ASP-t vagy SpeedCuff-ot szeretnék ;)

Kipróbálnám akár ágyban is de persze csak azzal akiben megbízok ;)

2015. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Sűrűn, kötözés bilincselés mivel imádjuk párommal így a szexet :)
2015. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!