Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt Straight Edge?

Van itt Straight Edge?

Figyelt kérdés
Olyan, aki tényleg hardcore zenét hallgat, straight edge életmódot él, és valamilyen szinten az öltözködését is meghatározza a zene. Riportra lenne szükségem vele, sürgős!

2013. ápr. 27. 13:27
 1/2 Goreman sanyi válasza:
Nem vagyok nagy straight edge, de tudok róla néhány dolgot, mert járok hc rendezvényekre. Igazából ez nem olyan egyértelmű, hogy most valaki straight edge és szigorúan egy korty szeszt nem iszik meg stb. Inkább csak a szemlélet olyan, hogy pl egy hc koncerten mondjuk a dürerbe, nem nagyon látsz részeges, hányós fazonokat. Ezzel szemben már egy metál buliban azért jócskán előfordul az egymás vállán kisérgetés meg stb. Egyébként általában az öltözködésükben is meglátszik, de ugyanúgy a magatartásukon is, hiszen bejönnek egy koncertre megisznak néhány sört és kultúráltam hazatérnek ( meg szétverik egymást a pitbe). szóval én így ennyit tudok róla mondani így vasárnap reggelről
2013. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A riportom lényege az öltözködés, de zenei stílusokon belül, és a hardcorenál kitértem erre is, igazából csak ezért kérdezem. :) De ha a te külsődön is meglátszik, hogy mit hallgatsz, akkor dobhatnál egy üzit :D
2013. ápr. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!