Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vasember (Tony Stark) vs....

Vasember (Tony Stark) vs. Thor Szerintetek ki nyerne?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
már egyszer elkezdtek harcolni de Amerika Kapitány félbeszakította, egyébként mivel Thor halhatatlan szóval szerintem ő, de én inkább Tonynak szurkolnék
2013. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
vasember erõsebb de nem halhatatlan
2013. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne erősebb Vasember,ha Thor pörölyének súlya 300 milliárd elefánt súlyával egyezik meg,és mégis lazán dobálja ?:D
2013. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
és? vasember ruháját a valóságban csak egy atomerőmű lenne képes kiszolgálni
2013. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem, ha egy Apache helikopter fel tudta sérteni a páncélját, akkor Thor is képes lenne rá. (Mondjuk az más, hogy hogyha villámot szórna rá, akkor csak feltöltődne) De a legegyszerűbb az, hogy ha Thor valahogy rá tudná rakni a kalapácsát Tony páncéljára (mint Loki piece of shit Laufeysonra a Thorban), akkor nem lenne gond vele (elég hamar dehidrálódik az ember :D)
2013. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem a dehidratáció ölné meg, inkább éhen halna(volt a IM2ben hogy a ruha feldolgozza a saját testnedveit és akár meg is ihatná
2013. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem emlékszem arra a részre, úgyhogy újra kell néznem a filmet (vagyis inkább az összeset :D)
2013. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
az egyértelmű győztes Thor Fucking Odinson!!! :D
2013. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én csípem mindkettőt, de Thor nyerne mindenképp. Egyrészt Vasember fegyverei nem igazán képesek ártani egy asgardinak, másrészt pedig Thor más előnyökkel is bír.

Egyrészt ott van a puszta fizikai ereje is (a Mjölnirt említettétek, de azt nem a súlya miatt tudja csak Thor felemelni, hanem azért, mert az egy mágikus tárgy, ami úgy van elkészítve, hogy csak ő emelhesse fel :D). Illetve at is simán megcsinálhatná, hogy addig "repteti" Tonyt a levegőben, amíg le nem merül a páncélja, illetve azt sem hiszem, hogy a végtelenségig lehet tölteni a páncél akkumulátorait.

De mindegy is, a lényeg, hogy mindkettő kemény :D

2013. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
THOR
2014. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!