Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet Balatonboglárra költözün...

Lehet Balatonboglárra költözünk. Tudjuk, hogy létezik cigánybünőzés. Bogláron milyen a helyzet? Milyen a közbiztonság? Az általános iskolában mennyi cigánygyerek van? Ahol lakunk, élhetetlen miattuk a település.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
majd ha a te feleségedet és a két kiskorú gyerekedet támadja ki egy cigány család, mert a tanárnő feleségem szaktanárit adott neki, mivel rendszeresen zavarja az órát, akkor beszélhetünk.
2013. ápr. 27. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem tudom, de egyetértek a kérdező válaszával!És sajnálom, hogy egy tanárt és családját bántalmazzák, mert a "szent" gyerekük zavarja az órát!Még a végén te kérsz elnézést mert tanítani mert! Nem tudom, hogy olvasod-e ezt de ezt találtam a neten! [link]
2013. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen olvastam. Talán ezért is próbálom körbejárni a témát. Szerintem ebben az országban nagyon sokan nem tudják mit jelent az a szó, hogy rasszista. Attól mert valaki azt akarja, hogy hagyják élni, már lerassztistázzák, mint a kérdésemre adott első válaszban is megtörtént. Sajnos a liberális agymosás ide vezet.
2013. ápr. 29. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem sok cigány van bogláron.de arra vigyázz hogy akik otthonosok azok nem nagyon okosak.a közbiztonság jó.a város is az.
2013. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen... manapság már mindenki rasszista, náci aki bármi a cigánysággal kapcsolatos kérdést tesz fel!
2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Hát igen... manapság már mindenki rasszista, náci aki bármi a cigánysággal kapcsolatos kérdést tesz fel!"


Ekkora baromságot rég olvastam. Olvass utána mit jelent a rasszista szó, és utána szónokolj. Nézz utána milyen problémák uralkodnak vidéken, utána dumálj. Aki ló helyen és környéken lakik, mit sem tud az együttélés gondjairól. Szóval előbb tájékozódj és tapasztalj valamit ezekről a problémákról, mielőtt kinyitod szád!

2013. máj. 5. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érted (hidd el sokat tapasztaltam) épp erre gondoltam, hogy ha valaki valami véleményt nyilvánít, kérdez valamit akármivel kapcsolatban (Cigányság) lásd: Kérdésed. az egyből "rasszista" Erre gondoltam!
2013. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!