Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ehez a témához írtok nekem...

Ehez a témához írtok nekem valami jó kis ötleteteket?

Figyelt kérdés

Téma:

Pályázatunkban azt várjuk, hogy fogalmazzátok meg hatásosan, hogyan lehet egészségesen élni. A

drogoktól, az illegális kábítószerektől való, akár teljes függetlenség megtartásának igényével, és

mutassátok be ennek lehetséges módját. Hogyan lehet elkerülni a ma piacon levő kábítószerekkel való

találkozást? Helyette milyen egészséges, értékes alternatívákat láttok, vártok, szeretnétek a saját

életetekben? Mit vártok a felnőttektől, a családotoktól, az iskolától, barátaitoktól és másoktól, hogy

teljes biztonsággal egészséges életet tudjatok élni? A filmekben kritikával élhettek a mozgásszegény

életmóddal, a játékfüggőséggel, NET- és egyéb függőséggel, a dohányzással, a mértéktelen

alkoholfogyasztással, drog és kábítószer használattal (dizájner dogok használatával) kapcsolatos

életvitellel szemben. kösznöm



2013. ápr. 27. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú kell, hogy legyen?
2013. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12-15 perc
2013. máj. 3. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Korhatár? Mármint alsó.
2013. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen tippjeim vannak: Sportolás, több fiatal összefogása a környezetért ivás/drog helyett, stb... Nem erösségem a tudományos hangvétel, de nagyon jó sztorikat írok, simán összedobok egy 6-7 oldalas történetet, ha az megfelel, és elküldhetem priviben. :)
2013. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14
2013. máj. 3. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szuper, pont annyi vagyok! :)

Amint lesz egy kis idöm, elküldöm priviben, de az ugyen nem baj, ha nem ilyen tudományos hangvételü lesz, hanem egy ilyen történet?

2013. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze h jó lesz :) csak küld,és én majd átírom,h rendes forgatókönyv legyen :)
2013. máj. 4. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, lett belöle valami? :)
2013. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!