Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitenetek? Elore is megkoszo...

Segitenetek? Elore is megkoszonnem, viszont aki nem hisz az ilyen dologkban az ne irjon csak azoknak a valaszat varom akik nem trollkodnak es komolyan segiteni akarnak es nem akarok gunyos es nem a temahoz kapcsolodo valaszt!

Figyelt kérdés
Szoval azt hiszem,hogy latomasom volt ,nem is hiszem hanem tudom.Neztem a you tube-on egy rock zenet es volt benne egy kigyo ami kimaszott a koporsobol es annal a resznel mintha nem is lettem volna itt hanem mintha elmejultem volna magamban de ebren voltam! es azt lattam hogy egy kanapen fekszem es maszik rajtam egy piros kigyo fekete csikkokkal.Nagyon feltem es mar a nyakamnal volt szinte a fejemnel akkor keztem el sirni meg szinta orditozni aztan hirtelen a nagy semmibol leszedi egy srac a kigyot rolam(lattam mar a sracot tobbszor ish...) aztan remulten bamulok ra amikor meg melle jott a semmibol szinten 1 srac ismerem(de oo vampi volt marmint a latomasban) es ott neztek engem aztan mge egy srac odajott o is vampir volt szoval 2 srac vampir volt es az aki leszedte a kigyot rolam az nem azaz nem ugy nezett ki. nezuk 4-en egymast en tokre felek aztan hallom hogy sikitanak a szobabol es a legjobb bratnom van egy szobaban megkotve azaz a keze es egy ragasztoszalaggal a szaja es segitsegert kialltott nekem de a 3-rac nem engedett oda minen erommal odaakartam menni. atzan aki leszedte rolam a kigyot nyujtotta a kezet,hogy allajak fel felaltam es kiviittek 3-an a hazbol persze en ott nem igen akartam kimmenni de csak kiviittek az utcan voltunk mar a az utza kozepen amikor a sracnak a kezebol kiszabadultam es futtottam viissza a baratnomhoz de a srac utanamjott leszoritott es megcsokolt de nem engedett el. de jott az egyik vampir is es az bezarta az ajtot,hogy ne tudjak bemenni a baratnom utan de lattam a baratnomet es tehetetlen voltam.Mit jelent ez?
2013. ápr. 18. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
_Nem-e lehetne-e, hogy ékezeteket és írásjeleket is használjál?! Esetleg érthetőbb lenne az a zagyvaság, amit összehordtál!
2013. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szépen elkalandozott a fantáziád a zene alatt.Mindenkivel előfordul, semmi különös.
2013. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklass priváttal libuska, ha nyűgöd van, akkor ide írj, elvégre te nyitottad a topicot!
2013. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem trollkodok, komolyan segíteni akarok, és nem adok gúnyos választ.


Szinte biztos, hogy csak elaludtál, ennyi.

2013. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!