Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy veszitek rá magatokat...

Ti hogy veszitek rá magatokat hogy tanuljatok érettségire vagy vizsgákra?

Figyelt kérdés

Én teljesen nyugodt vagyok. Alapjáraton sem vagyok izgulós.

Bár mindenből jól állok, de kicsit még tanulnom kéne legalább átolvasni egy-két dolgot de még mindig úgy érzem ráérek és az utolsó 2-3 napra fogok mint hagyni...

Mondjuk csak angolból meg töriből állok rosszul többi simán meg lesz 80-90%ra



2013. ápr. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy leülök és tanulok.
2013. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha neked már az ülés motiváció akkor csak gratulálni tudok...
2013. ápr. 28. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha először tanulok rá, akkor átmegyek és nem kell még egyszer mennem, túl vagyok az egészen, kicsit lehet lazulni. Engem már ez motivál. :D
2013. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te is húznád az igát diákmelón suli mellette, akkor neked is motiváció lenne az ülés.


amúgy meg ha semmi motivációd nincs akkor motiváljon az, hogyha nem tanulsz akkor nem vesznek fel sehova és lehetsz utcaseprő.


amúgy meg a tanuláshoz nem motiváció kell, hanem akaraterő. És mint látszik benned nincs semmi, egy elkényeztetett gyerek vagy aki netezik ahelyett hogy tanulna, és még abba is belekötsz aki segíteni próbál neked. Gratulálok, remélem megbuksz az érettségin és rajtad fog röhögni az egész osztály

2013. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy 4-5 tanuló vagyok.

Most mondanék valamit mi az elkényeztetett.

Spontán nem szeretem a törit tanulni csak hallgatni és nem tudom magam rávenni. De így is simán átmegyek 3-ssal.

És mintha olvastad volna fent csak angolból meg töriből állok rosszul.

Én meg komolyan mondtam hogy jó hogy neked az ülés motiváció. Én az iskolában sajátítom el a dolgok 80%-át szóval bocsánat hogy nekem nem kell sokat tanulni itthon és van időm gépezni meg sportolni...

De ha az iskolában nem tanítanak rendesen azt nem tudom megtanulni. Itthon meg nem ülök felett annyit.

És megoldottam már magam is. Nem kell hogy más leszóljon amikor segítséget kértem... Elnézést hogy kérdezni mertem!

2013. ápr. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!