Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha a twilight-ból...

Nagyon gáz ha a twilight-ból Carlisle Cullen a kedvencem?

Figyelt kérdés
Csak mert az osztályból senki se szereti.

2013. ápr. 29. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is Carlisle a kedvencem,és persze Emmett, kár hogy kevés szó esik róluk. :)
2013. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az!!!Nekem is ő,meg Esme!!*.*<333
2013. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Esme nekifutásból neked futna...
2014. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 12. 20:54
 15/16 anonim válasza:
51%
Egyáltalán nem gáz!!! Sőt! Szerintem szuper! Nekem is ő a kedvencem. <3 Imádom!!! Amúgy tényleg... ő tökéletes és én nem cserélném el egyik szereplőre sem.
2014. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hm ........ Bírod azokat akik képtelenek elfogadni magukat és harcolnak a saját fajtájuk ellen, és a háza ajtaja mindenféle pszichopatának és őrültnek nyitva áll? Feltétlenül megbízik, elfogult mindenkiben és gyakran az ő szavukra ad ( Bellára gondolok) nem a több száz éve álló családjáéra? Aki a saját fiával szemben a menye oldalára áll annak ellenére, hogy megcsalta és rendre veszélybe sodor mindenkit maga körül ? Aki egy csettintéssel a halálba küldené a családját Bella félékért és elvárja, hogy mosollyal az arcukon önként megtegyék érte .Amúgy ő a "főhősnő,, csak egy példa a beteges emberszeretetére ,kitelik tőle, hogy a világ másik felén élő idegen valakiért is tűzbe küldené a családját. Ő és Esme tökéletes párt alkotnak, mindketten emberek akarnak lenni, nem tudják elfogadni amik és azt hiszik attól emberibbek, ha igyekeznek minél több vámpír és ember keresztjét a hátukra venni. Orvos is ezért lett, mert nem tudja elfogadni a halált mint az élet részét és igyekezzen minél több emberért felelősséggel tartozni.

Én miután olvastam a könyveket és többször láttam a filmeket ez jön le róla, de te attól kedvelheted :)

2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!