Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az interneten rendelek...

Ha az interneten rendelek gitárt, akkor az egyéb megjegyzés részt a gitár eladó [bolt] átnézi?

Figyelt kérdés

Hát rendelni szeretnék egy gitárt, de a fizetést azt 3.-án kapom meg. Ma még csak ápr.30 van, de meg szeretném rendelni.


A futárszolgálat és a boltos, nézi az egyéb megjegyzést?



Mert oda szeretném írni hogy csak a jövőhéten hozzák ki nekem a gitárt.

Tudom hogy most sokan azt mondjátok hogy csak akkor rendeld meg a gitárt ha meg lesz a pénz. De nekem nincs türelmem ahhoz hogy mikor meg lesz a pénz aztán várjak még napokat.

Mit gondoltok, ha az egyéb megjegyzéshez írom hogy csak jövőhéten kezdjék szállítani, mert most nem bírom fogadni akkor betartják?

Mert én úgy gondolom hogy nem véletlen van az egyéb megjegyzés.


2013. ápr. 30. 14:29
 1/1 anonim válasza:
Nem értem mire alapozod, hogy nem nézik meg. Szerinted dísznek tették oda azt a mezőt? Meg miért pont azt ne néznék meg? Ennyi erővel attól is félhetnél, hogy a szállítási cím mezőt nem nézik meg és másnak viszik ki a gitárodat. A türelmetlenségedet pedig szintén nem értem. Ha neked harmadikán jön meg a pénzed, akkor rendeld úgy, hogy addigra érkezzen meg. Megszokták adni, hogy mikor érkezik az árú. Általában a rendelést követő másnap, ritkább esetben két nap. Véleményem szerint nem lenne túl bizalomgerjesztő, ha odaírnád, hogy majd ekkor meg akkor küldjék, mert még nincs pénzed.
2013. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!