Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek? (nagyon ramferne...

Segitenetek? (nagyon ramferne nehany tanacs! ) elore elnezest kerek a helyesirasi hibakert!

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy szeretnek egy rockbandat van adottsagom hozza a zenetanarom is mondja es annyi a baj hogy apukam nem akarna es nem is hiszi el nekem ,hogy en kepes lennek ra azt modnja hogy az nem nekem valo meg hogy valasszak valami mast es ezt amellet mondja enkem amikor neki is van egy zenekara en nagyon tisztelem apamat es felnezek ra es en is szeretnek enekelni mint o csak nem zenekarban hanem rockbandaban mert en ahoz jobban ertek es mar eleg jol haladok az eneklessel sokat fejlodtem es most nem tudom,hogy hagyjam abba vagy inkabb folytassam
2013. ápr. 30. 18:19
 1/2 A kérdező kommentje:
(Amugy lany vagyok) de szerintem nem rossz egy olyan banda amelyben fiuk is es lanyok is lennenek....
2013. ápr. 30. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele szerintem. Ha te ezt az irányt választod akkor válaszd. Ha beleerőlteted magad egy más stílusba akkor úgyse fog menni. Próbálkozz szerintem aztán majd ha bejön ő is büszke lesz rád szerintem :)
2013. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!