Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi fegyvert/spra...

Milyen önvédelmi fegyvert/spray-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minden este vonattal járok haza, többször is összetűzésbe keveredtem romákkal, eddig mindig alulmaradtam, de mostmár még több a roma, és még négerek is vannak... Milyen önvédelmi eszközt ajánlotok? A kést nem nagyon tudnám használni, és ez legális? Tehát nekem, ha lefújom az illetőket semmilyen károm nem származhat? Egyátalán letudok több embert fújni?

2013. máj. 1. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Spray közül ezek:


[link]


[link]

2013. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. máj. 2. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint az ököl boxert ajánlanám meg valami küzdősportot(pl,:Muay Thai).az ököl boxert gyorsan előveheted és akár egy ütéssel eltörketed az illető orrát,állkapcsát vagy csak simán adsz neki egy gyomrost hidd el megérzi!a boxer elég brutál fegyver!!!
2013. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!