Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, és beleszerettem az egyik osztálytársamba, de nagyon, ha beszél hozzám égek és elpirulok, melegem van stb...

Csak az a gond, hogy másba szerelmes, és állandóan odamegy hozzá, és a másik is szerelmes belé.Pedig nem illenek össze!De ő és én igen, több osztálytársam mondta, hogy hihetetlen, hogy mindig ugyanarra gondolunk.Most már nem bírom magamban tartani, hogy szeretem, de nem tudom, hogy mondjam meg neki, ilyet még nem csináltam, soha saem voltam szerelmes, de most nagyon szeretem, és másik iskolába fogok menni, és elveszítem, ezért elakarom neki mondani, muszáj!!!!! Csak miatta nem akarok elmenni, de miért szeret mást?Na jó ez hülye kérdés nyilván azért, mert ő tetszik neki.Kérem segítsen valaki!!!!!!!


2013. máj. 3. 18:51
 1/4 anonim válasza:
szia figyelj velem is volt ilyen:DD ez szimplán egy gyerek szerelem:)én a te korodban magamra akartam vonni a figyelmét és próbáltam mindig beszélgetni vele.de aztán rájöttem,hogy mekkora egy bunkó és tovább léptem:D .mondjuk kb most is úgy érzek mint te mert szeretek egy fiút (smároltunk)és szerrintem én is bejövök neki és mégse lett semmi.(remélem lesz)szóval vagy próbáld meg elfelejteni vagy legyél egyre többet vele és akkor biztosan megkedvel és ha már úgy érzed ,hogy nagyon bír mondd el neki:DD
2013. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak az a gond, hogy sürget az idő!Remélem neked több szerencséd lesz!
2013. máj. 4. 13:12
 3/4 anonim válasza:
hát nincs mert nem lett semmi neki más jön be:// de nektek drukkolok azért:)
2013. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnálom, és köszönöm!
2013. máj. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!