Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznétek engem...

Hogy jellemeznétek engem egy-két szóval?

Figyelt kérdés

Egy-két max három szóval kellene jellemeznetek. Nekem nem sok találó jutott eszembe viszont fontos lenne.:)

Amit szépen fogalmazva össze tudtam magamról szedni:

Mindig a saját fejem után megyek, a saját hibáimból akarok tanulni, soha nem mások elvárásainak akarok megfelelni csakis a magaménak, hű vagyok önmagamhoz, mindig a mának élek, minden apróságot megbecsülök és észreveszek, sokszor helyezem magamat előtérbe, őszinte vagyok amivel néha másoknak ártok de inkább, minthogy hazudjak, az igazi énem mások előtt takarom inkább sablonembert mutatok és imádok veszekedni, harcolni az igazamért, mindig kiállok magam mellett:)

Hát nem biztos, hogy túl sok jót mondtam, de egy kis párszavas jellemzés kellene:)

Köszönöm!:)


2013. máj. 3. 21:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!