Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt osztálytársammal találkoz...

Volt osztálytársammal találkoztam 2-szer és jól éreztem vele magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát jókat nevettünk dumáltunk.Kaptam tőle virágot tényleg nagyon aranyos srác éveken át szeretett szeret még most is de én sose hagytam magam.Jó volt találkozni de még ennyi idő után sem tudok úgy ránézni pedig tudom h ő mindent megadna nekem de nem bírok férfiként ránézni.és most megint találkozni akar velem.mit csináljak?
2013. máj. 4. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj Pisti, de nem erek ra.
2013. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem talalkozz vele.!

a mostani baratnomet sohasem tudtam volna elkepzelni magam melett nem tudom miert.. de ahogy egyre tobbet talalkoztunk es egyre jobban megismertem bele is szerettem pedig nem gondoltuk volna hogy valaha is osszejovunk.!

2013. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!