Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik a Rossmannban...

Hogyan működik a Rossmannban a fénykép előhívás?

Figyelt kérdés
Egyszer már kérdeztem eladónőt, de elég elutasító volt, lerázott, nem kaptam segítséget. Csak CD-re mentett képeket tudok előhívni ott, vagy esetleg pendrive-ot is használhatok a célra? Le tudná valaki részletesen írni akinek van tapasztalata? Köszönöm előre is a segítséget, sajnos elég béna vagyok ilyen dolgokban:-(

2013. máj. 4. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírom, mi hogyan csináltuk.

1. Letöltöttük a megfelelő szoftvert a Rossmann oldaláról.

2. Feltöltöttük interneten a képeket a program segítségével.

3. Valamennyi idő után bementünk a helyi üzletbe (mert ide kértük a kiszállítást), kikerestük a mi csomagunkat és kifizettük a pénztárnál.

Ezen az oldalon megtalálsz mindent:

[link]


Vagy egy másik lehetőség:

[link]


Ha meg ragaszkodsz a CD-hez, pen drivehoz, akkor ne ragaszkodj a Rossmannhoz! Nekem többször hívtak már így elő képet a Kodaknál.

2013. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ:)

Nem azért írtam a CD-t, meg pendrive-ot, mert ragaszkodok hozzá, hanem mert tényleg azt hittem, hogy valamilyen adathordozón kell bevinni a képeket, és hogy ott hogyan tovább, azt nem tudtam, de ezek szerint ez sokkal egyszerűbb:) Esetleg árakat tudnál írni, hogy 1 db. 10x15-ös kb. mennyibe fáj?

2013. máj. 6. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy "10x13 cm 19 forinttól".

Az árakat igazából akkor látod, amikor elkezded feltölteni a fotókat, és kiválasztod, hogy milyennek szeretnéd őket.

2013. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már meg is rendeltem 51 képet, így érte meg (korábban a Fujiban 60 ft. volt egy 10x15-ös). Fogalmad sincs milyen örömet szereztél közvetve a segítségeddel anyukámnak, akinek majd mennek a képek a kisbabámról:)
2013. máj. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!