Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az a teória, hogy szerepe...

Toma9973 kérdése:

Igaz az a teória, hogy szerepelt egyszerre egy színpadon Jimi Hendrix és Radics Béla?

Figyelt kérdés
Van egy kép is a facen: [link] .És van egy leíás is! [link] .De nem tudom.nem tudom hogy elhiggyem vagy ez csak egy montult kép!?nagy rajongója volt Radics Hendrixnek de nem tudom azt se hogy Hendrix hallhatott Radicsról anno!?azt viszont tudom hogy magyarországon a 60-as,70-es években csak Radics tudott Hendrix és Cream dalokat játszani.csak ő tudott így gitározni szerintem az egész vasfüggöny magyarország felőli oldalán. szóval véleményt de akár híreket is fogadnék!

2013. máj. 4. 23:23
 1/5 piriiiiii ***** válasza:
Én mindkettejüket szeretem... szerettem, de nem hiszem, hogy lettek volna egy színpadon.
2013. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 orion80 válasza:
100%
Soha nem voltak, Béla erre a képre az Alligátor együttes egyik koncertjéről lett odamontírozva. Hendrix meg még annyira se hallott róla soha, mint amennyire nem játszottak együtt. Az, hogy csak ő tudott Hendrixet, meg Cream-et játszani, elég vicces gondolat, játszottak előtte is, utána is, jól rosszul. Ő nem azért lett híres, mert csak ő tudott ilyeneket. Egyéniség volt a színpadon, a közönség akkor is imádta volna, ha csak ott áll :) Persze nem elhanyagolandó, hogy nagyon jó gitáros volt, de eszméletlen technikai tudása helyett inkább a feeling-je volt az, amiért szerethető, nekem is egyik kedvencem.
2013. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha meg sem történt de jó így látni két vagányjó gitárost.:)
2013. máj. 27. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhh, micsoda élmény lett volna, de sajnos nem.
2019. szept. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem olyan biztos az...

Olvastam már amcsi cikket is róla, kettejükről is.

Szóval nem tudom... sajnos már elég régen :D

De ott lettem volna :P

2020. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!