Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyér izzadás ellen mit...

Tenyér izzadás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
amióta csak az eszemet tudom izzad a tenyerem nekem ez volt a normális és furcsa volt hogy másnak soha sem szokott, mit tehetnék hogy megszünjön? azt hallottam hogy ez annak a jele hogy szívbeteg vagyok illetve azt is hallottam hogy a gerincné műtét segítségével ha átvágnak egy bizonyos ideget akkor teljesen megszűnik ez igaz?
2013. máj. 5. 15:06
 1/1 Sparr0w ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szerintem ez pszihés eredetű, néha engem is zavar, de együtt kell élnem vele így nem rágódok sokat rajta, mindenesetre soha semmilyen műtétet nem vállalnék be miatta, úgy érzem valamilyen szinten egyedi is vagyok tőle, így azért ha megszűnne már-már hiányozna. :)

Bár én nem csak tenyeremen hanem szinte minden porcikámon rendkívül izzadok. Voltam kivizsgáláson de nem mutattak ki semmit.

2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!