Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mütétem lesz és felszeretném...

Mütétem lesz és felszeretném venni+feltenni a netre, fizetek?

Figyelt kérdés
Lábműtétem lesz és felakarom tenni a netre.Valaki azt mondta fizetnem kell.Ez igaz.Ha igen mennyibe kerül?

2013. máj. 5. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is, meg kell tudakoznod a téged műtő orvostól, hogy készül/készülhet e videó a műtétedről.


Ha igen, akkor megkaphatod e.

Ha kapsz saját példányt, akkor azt felhasználhatod magán célra. De ha a videón szereplő, orvosok hozzájárulása nélkül osztod meg a médiaanyagot, akkor a személyiségi jogaikra figyelemmel kell lenned, vagy is az arcukat cenzúrázni kell!


Gondolom fizetni csak abban az esetben kell, ha eredetileg nem akarnak felvételt készíteni a műtétről, de te szeretnéd.

Ilyen esetben az illetékes úgy is megmondja mennyi lesz a tarifája a felvételnek.

2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!