Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma megbüntettek négyünket...

Ma megbüntettek négyünket mert szegeden a deák ferenc utcába voltunk és mikor odamentünk el volt dobálva minden meg össze volt tolva pár pad leültünk beszélgetni mire a rendőrök befordulnak a (történet több része lent)?

Figyelt kérdés
mikor befordultak felálltunk meg attak a tiszteletet erre az egyik elkezdett ordibálni hogy jó 30 ezer forint helyszíni bírság beszedték a személyiket meg a lakcímkártyákat és összeszedették velünk a sok hulladékot meg a padokat vissza kellet rendeznünk és hát írtak valamit de csekket nem adtak se semmit pedig helyszíni bírság nem? nem értettem most kapunk csekket vagy nem mert ez elég fura volt nekem lehet rémisztgetés volt nem tudom és hát a dolog legviccesebb része az volt mikor tolattak már el barátom utánuk futott hogy biztos úr kérem várjon behajolt barátom a kocsiba és elkezdi " játszom egy játékkal a neve GTA4 és azokban a rendőrautókban van egy számítógép ami le nyomozza a bűnözőket az önökében is van " megszakadtunk a röhögéstől na de a lényeg hogy akkor lesz bírság vagy nem?? köszönöm előre azoknak akik már vették a fáradtságot és elolvasták

#szemét #rendőrség #Szeged #pad #bírság #szemetek nyomorékrendőrök
2013. máj. 5. 23:54
 1/4 anonim válasza:
De Bűnös életűek vagytok barátaim.
2013. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha nem kaptál semmit, akkor nem
2013. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én elolvastam. :)

Azóta valami fejlemény?

2013. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem küldték ki a csekket?
2020. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!