Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebook kimutatja hogy...

A facebook kimutatja hogy hány perce volt bent valaki utoljára telefonról. Mindig jól mutatja? Létezik olyan hogy azt mutatja hogy valaki bent volt pl.3 órája pedig nem is volt bent?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer s mindenkorra megfogadtam,hogy nem hiszek az időben..össze vissza ír a face.Pl: elkezdtem egy játékot pont délben,és azt írta ki ,hogy 3:15.volt olyan,hogy írtam a barátnőmmel,10:10-kor,de látta: 10 óra .Szal nem lehet erre adni..
2013. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mutatja, hanem azt, hogy a Messengert mikor használta utoljára.

Ha a asztali gépről közben belép, akár chatel is, vagy a telefonról, de nem a Messengeren keresztül, akkor a számláló megy tovább, mintha be se lépett volna.

De ha azt mutatja, hogy 3 órája benn volt, akkor benn volt, vagy akkor kapcsolta be a Messengert.

2013. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én azért kérdeztem ezt mert reggel mikor felkeltem a facebook azt mutatta hogy a barátom 3 órája volt bent utoljára, ami azt jelenti hogy hajnali 4kor. Ő viszont azt allítja hogy egész éjjel aludt. Kinek higyjek, neki vagy a facebooknak? :D
2013. máj. 6. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég ezért szakítottam a barátommal.Ne hidj a facenek..Kiderűlt ,hogy neki volt igaza.Utánna láttam,hogy összevissza írja a chat is az időt.
2013. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg aztán minek chatalna hajnalba...Én meg azt láttam,hogy fél egykor játszottam a játékkal,miközbe délbe.
2013. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha be volt kapcsolva a géped, akkor az a 3 óra lehet, hogy a te utolsó frissítésedkor mutatta jól az időt, tehát 3 órával azelőtt volt fenn. Mindig rá kell frissíteni, ha az aktuális időt akarod látni!
2013. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
frissítettem, de azért köszi
2013. máj. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!